Cambridge Academy of English - Girton Yaz Okulu Logo

Cambridge Academy of English - Girton Yaz Okulu

İngiltere / Cambridge

Okulun Resmi Web Sitesini İncelemek İçin Tıklayın

Cambridge Academy of English - Girton Yaz Okulu Hakkında

Cambridge Academy of English Girton Yaz Okulu Programı, dünyanın en önemli eğitim şehirlerin biri olan ve Cambridge Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan Cambridge şehrinde düzenlenmektedir. Program, eğitim kalitesi ile ünlü ve birçok akreditasyona sahip CAE dil okulunun, Cambridge şehir merkezine 15 dakika mesafede bulanan Girton merkezinde yapılmaktadır.

Bu merkezde 14- 16 yaş grubundaki öğrencilere haftada 20 saat yoğun İngilizce programı sunulmaktadır. Program kapsamında eğitim alan öğrencilere aile yanı konaklama sunulmaktadır. Okulun sunduğu tüm aile yanı konaklamalar okula yürüme mesafesindedir. Öğrenciler, İngilizce eğitimi, öğleden sonra aktiviteleri, hafta sonu gezileri ile dolu dolu bir programa katılmanın yanı sıra, aile yanı konaklama deneyimi ile de İngiliz kültürünü yakından tanıma fırsatı bulacaklardır.

CAE ‘nin yıl boyu merkezi olan Girton kampüsünde öğrencilerin daha büyük yaşlardaki kardeşleri veya ebeveynleri yetişkin programına katılabilirler.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Kurs Merkezi

Yaş Aralığı

14-16

Program Tarihleri

22 Haziran - 31 Temmuz 2020

Program Süresi

2-6 Hafta

Sınıf Mevcudu

12

Okul Öğrenci Kapasitesi

36

Mesafeler

Londra’ya 45 dk

En Yakın Havaalanı

Londra Stansted Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı (Paylaşımlı Oda)

Haftalık Ders Saati

20 saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Haftada 1 tam 2 yarım gün gezi düzenlenmektedir

Tam Günlük Geziler

Londra, Oxford , Stratford & Warwick Castle, Bath, Alton Towers

Yarım Günlük Geziler

Cambridge Şehir Turları

Aktiviteler

Futbol, Tenis, Basketbol, Voleybol, Badminton, Kriket, Masa Tenisi, Dans, Satranç, Aşçılık, Drama, Sanat ve El İşleri, Film Geceleri, Yetenek Gösterileri, Yüzme

2020 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program/Süre

2 Hafta

4 Hafta

6 Hafta

Yoğun Program

£ 1870

£ 3740

£ 5610

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Havalimanı gidiş ve dönüş transferleri program ücretine dâhil olup tüm Londra havaalanlarından her pazar varış ve her cumartesi ayrılış için geçerlidir. Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

* Program fiyatlarına sağlık sigortası dâhildir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.