Brisbane Dil Okulları

DİL OKULLARI
5 Şehir
5 Okul
Brisbane Dil Okulları Header Görseli

Brisbane 2.5 milyonluk nüfüsu ile Avustralya’nın 3. En büyük şehri olup Queensland eyaletinin başkentidir. Kalabalık bir nüfusa sahip olmasına karşın düzenli şehir planlaması ve ulaşım hatları sayesinde yaşam konforlu ve rahattır. Brisbane ‘da ortalama hava sıcaklığı 24 C derece civarında olup kış aylarında da 14*15 derece civarındadır.

Brisbane, Gold Coast şehrine trenle sadece 40 dakika mesafededir. Öğrenciler hafta sonu Gold Coast’un müthiş sahillerinde sörf yapabilirler. Brisbane son derece modern ve güzel bir şehirdir. Brisbane dil okulları oldukça çeşitlidir, farklı kalite ve fiyat skalasına sahiptir. Her türlü öğrenci profiline, farklı yaş ve mesleklerden pek çok öğrenciye farklı kurs alanlarında hitap etmektedir.Brisbane hem metropol bir şehirde hem de aşırı kaos ve kalabalıktan uzak kalmak isteyenler için harika bir opsiyondur.

Brisbane Dil Okulu Fiyatları okulların lokasyonuna ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Brisbane ekonomik dil okulları arasında gösterebileceğimiz LSI, Embassy English , OHC ve ILSC ‘de uzun dönem kurslarda fiyatlar 285 -337 Avustralya doları aralığındadır.

Brisbane’nın En İyi Dil Okulları Kaplan International, EC, Browns English Language School, Navitas gösterilmektedir. Bu okulların uzun dönem fiyatları haftalık 330 ve 395 AUD arasında değişiklik göstermektedir.

Brisbane Konaklama Fiyatları aile yanı haftalık 200-350 AUD arasında değişirken Brisbane Yurt Konaklama Fiyatları 200-500 AUD arasında değişkenlik göstermektedir. Brisbane Dil Okulları Konaklama açısından çok fazla sayıda yurt, öğrenci evi ve rezidans opsiyonuna sahiptir.

Brisbane’da Dil Eğitimi ve Brisbane’da Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Brisbane’da Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz. 

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Brisbane’de bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Brisbane Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendirecekler