Yurtdışında Lise İçin Ücretsiz Danışmanlık

Yurtdışında Lise İçin Ücretsiz Danışmanlık görseli

Yurtdışında Lise Eğitimi veren kurumların Türkiye Resmi Temsilcisi olan United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, sunmuş olduğu yurtdışında lise danışmanlık hizmetlerinden dolayı öğrencilerinden hiçbir ek ücret talep etmemektedir. Sunulan yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetleri tamamen ücretsizdir.

Dünyanın yirmi farklı ülkesinde 500' den fazla eğitim kurumunun resmi temsilcisi ve EnglishUK, IALC,Quality English ve ICEF resmi üyesi olan United Towers sunmuş olduğu hizmetlerden dolayı müşterilerinden hiçbir ücret almamakta olup ticari gelirini resmi temsilciliğini yapmakta olduğu yurt dışı okullardan sağlamaktadır. Ücretsiz danışmanlık hizmeti ile United Towers öğrencilerine Yurtdışındaki Liselerin tanıtımlarından okul kayıt işlemlerinin yürütülmesine, vize işlemlerinin yapılmasından uçak rezervasyonlarına, havaalanı transfer hizmetlerinin ayarlanmasından eğitim süreci desteğine kadar bütün hizmetleri müşterilerine BEDELSİZ olarak sunmaktadır.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şirket politikası gereği, öğrencilerine yalnızca birkaç okul değil öğrencilerin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, farklı özelliklerde, farklı lokasyonlarda ve farklı fiyat aralıklarında Lise programları sunmaktadır. Temsilciğini yürütmekte olduğumuz onlarca farklı Yurtdışı Lise’nin birçok detayını web sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

Yurtdışında Lise İçin En Popüler 4 Ülke