WAT ONLINE KATILIM SÜRECİ

WAT ONLINE KATILIM SÜRECİ görseli

Katılımcılarımızın %60′nın online panelleri sayesinde ofislerimize hiç uğramadan işlemlerini bitirdiğini biliyor muydunuz?

Online paneliniz, program ile ilgili başvuru ve kayıt aşamalarından program bitiminde ülkenize geri dönüşünüze kadar programla ilgili tüm bilgilerinizin depolandığı ve Türkiye’nin her neresinde olursa olsun tüm işlemlerinizi herhangi bir ofise ihtiyaç duymaksızın online olarak görüntüleyerek yürütebilmenizi sağlar.

Tüm bu sürecin başlaması için http://newstudent.unitedtowers.com/web/create adresinden, evraklarınızın hazırlanacağı ücretsiz panelinizi oluşturmanız gerekmektedir. Bu panel üzerinden işlemleriniz yapılır ve evraklarınız hazırlanır, hazırlanan evraklarınız bulunduğunuz şehirde ki adrese iletilecektir. Bu panel ile ilgili bütün bilgileri danışmanınız kayıt aşamasında sizlere aktaracaktır.

United Towers paneli dışında https://beacon.ciee.org/login/ adresinden gireceğiniz panel de ise, Amerikada ki sponsor ve işverenler için doldurmanız gereken bilgiler ve yüklemeniz gereken evraklar bulunmaktadır. Bu panel aracılığıyla , Amerikada ki sponsor ve işverenlerle bağlantınız kurulacaktır ve görüşmeler başlayacaktır.