Katılımcılarımızın %60′nın online panelleri sayesinde ofislerimize hiç uğramadan işlemlerini bitirdiğini biliyor muydunuz?

Online paneliniz, program ile ilgili başvuru ve kayıt aşamalarından program bitiminde ülkenize geri dönüşünüze kadar programla ilgili tüm bilgilerinizin depolandığı ve Türkiye’nin her neresinde olursa olsun tüm işlemlerinizi herhangi bir ofise ihtiyaç duymaksızın online olarak görüntüleyerek yürütebilmenizi sağlar.

Tüm bu sürecin başlaması için http://newstudent.unitedtowers.com/web/create adresinden, evraklarınızın hazırlanacağı ücretsiz panelinizi oluşturmanız gerekmektedir. Bu panel üzerinden işlemleriniz yapılır ve evraklarınız hazırlanır, hazırlanan evraklarınız bulunduğunuz şehirde ki adrese iletilecektir. Bu panel ile ilgili bütün bilgileri danışmanınız kayıt aşamasında sizlere aktaracaktır.

United Towers paneli dışında https://beacon.ciee.org/login/ adresinden gireceğiniz panel de ise, Amerikada ki sponsor ve işverenler için doldurmanız gereken bilgiler ve yüklemeniz gereken evraklar bulunmaktadır. Bu panel aracılığıyla , Amerikada ki sponsor ve işverenlerle bağlantınız kurulacaktır ve görüşmeler başlayacaktır.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI