Akademik yıl programları eğitimleri sonrasında lisans veya yüksek lisans eğitimi almak isteyen ve akademik süreç için gerekli İngilizce bilgisini edinmek isteyen öğrenciler için yoğun veya yarı yoğun olarak 24,32 veya 36 haftalık uzun süreli periyotlarda hazırlanmış programlardır.

İçeriği genel anlamda Genel İngilizce programları ile benzeşmekle birlikte program katılımcının dil bilgisi, konuşma, yazma, okuma ve dinleme yeteneklerini geliştirmeyi amaçlar. Akademik yıl kurslarının bir kısmında öğrenci öğleden sonraları Cambridge, IELTS, TOEFL sınav hazırlık kurslarını tercih edebilir. Akademik programlarının başlangıç tarihleri genel programların aksine sınırlı sayıdadır.

Akademik yıl programları program içeriğinin zenginliği ve fiyat avantajı sebebiyle Yurt dışında uzun süreli yani 24 ve üzeri hafta kurs almak isteyen akademik ya da genel amaçlı tüm katılımcılar için ekonomik ve mantıklı bir tercih olacaktır.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI