Malta Yaz Okulları

YAZ OKULLARI
4 Şehir
6 Program
4 Okul
Malta Yaz Okulları Header Görseli

Yurtdışında Yaz Okulu Eğitimi ile öğrenciler, yabancı dillerinin geliştirmenin yanı sıra, farklı kültürleri tanıma ve deneyimleme fırsatı bulmaktadır. Çeşitli gezilere ve aktivitelere katıldıkları yaz okulu programlarında öğrenciler yazlarını verimli bir şekilde geçirmektedir. Yurtdışında Yaz Okulu denildiğinde akla gelen ülkelerden biri de Türkiye’ye yakın konumu, ekonomik fiyatları ve zengin aktivite opsiyonları sebebiyle Malta’dır. Yaklaşık 400,000 kişilik bir nüfusa sahip olan Akdeniz’in şirin adası olan Malta, son yıllarda yaz okuluna gitmek isteyen öğrenciler tarafından yoğun rağbet görmektedir. Malta’da resmi dillerden biri İngilizce olması sebebiyle Malta’da Yaz Okulu Programlarını cazip kılar. 

Malta Yaz Okulları kamu ve özerk akreditasyon kurumları tarafından eğitim, konaklama, fiziksel koşullar, sosyal olanaklar ve daha birçok konuda düzenli olarak denetlenmekte ve bu raporlar kamuya açık bir şekilde yayınlanmaktadır. Akredite olamayan, gerekli yeterlilikleri sağlayamayan okullara vizeye tabi öğrenciler kabul edilmemektedir. Bu BELS Junior, EC English, ESE, IELS kurumlarca denetlenen okullar, öğrencilerin yaz okulu eğitim deneyimlerini sürekli iyileştirme çabasındadırlar.

Malta Yaz Okulları, Malta’nın Sliema, St. Julians, St. Pauls Bay, Salina Bay şehirlerinde konumlanmıştır. Bu şehirler, genç öğrenciler için oldukça eğlenceli, turistik, hareketli bir şehirlerdir. Malta Yaz Okulları’nda klasik yaz okulu, yoğun İngilizce, aile yaz okulu, İngilizce ve su sporları gibi birçok farklı yaz okulu program seçeneği sunulmaktadır. Malta Yaz Okulları, eğitim kalitesi, program çeşitliliği, aktiviteleri, gezileri ve özenle seçilmiş aile yanı konaklama ve donanımlı yurt imkanlarıyla Malta’da Yaz Okullarını cazip kılar. Aile yanı konaklama öğrencilere hem ana dili İngilizce olan ailelerle pratik yapma olanağı hem de Malta kültürünü yakından tanıma fırsatı sunar. Maksimum 15 kişilik sınıflarda Yaz Okulu Eğitimi verilmektedir. Malta’daki Yaz Okulları eğitimin yanı sıra, aktivite ve gezi programları sunmaktadır. Malta Yaz Okullarında sportif ve sanatsal faaliyetler çok çeşitlidir. Her öğrencinin zevklerine, hobilerine uygun aktivite imkanları sunulmaktadır.

Malta Yaz Okulu Fiyatları okulların bulunduğu bölgeye, fiziksek koşullara, ders içerik ve yoğunluğuna, gezi-aktivite programlarının zenginliğine göre farklılık göstermektedir. Malta Yaz Okulu merkezleri ile detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Malta Yaz Okulu Fiyatlarını okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Web sayfamızda bulunan akıllı filtreler ile size en uygun yaz okulu opsiyonuna kolayca erişebilirsiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Malta’da bulunan yaz okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Malta Yaz Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.