Şeffaf Fiyat ve Şeffaf Ödeme Politikası

Şeffaf Fiyat ve Şeffaf Ödeme Politikası görseli

United Towers Yurtdışı Eğitim, ücretsiz danışmalık hizmetinin yanı sıra şeffaf fiyat politikası ve şeffaf ödeme ilkesini öğrencilerine daha kaliteli ve daha güvenilir hizmet sunmak amacıyla ortaya çıkarmış ve ilk olarak uygulamıştır.

United Towers okulların resmi fiyatlarını uygulamakla birlikte birçok ana partner okulundan almış olduğu kampanyaları direct olarak öğrencilerine okulların resmi faturaları ile sunmaktadır. United Towers bu süreçte geçici depozito ödemeleri dışında öğrencileri ile hiçbir surette para alışverişinde bulunmayıp öğrencilerine okul ücretlerini vize onayı sonrası direkt olarak okul resmi hesaplarına transfer etmelerini tavsiye etmektedir. Bu sayede öğrenci her türlü fiyat ve ödeme uyuşmazlıklarından korunur ve almış olduğu şeffaf hizmet ile eğitimine huzurlu bir şekilde devam eder.

Şeffaflık Nasıl Sağlanır?

Öğrenci okul kayıt işlemlerini tamamladıktan 1 gün sonra okul resmi faturaları okul kabulleri ile birlikte öğrenciye ulaştırılır. Öğrenci okul faturası üzerinde Eğitim, Konaklama, Kayıt ve Transfer gibi hizmetlere ödeyeceği tutarı, okul promosyonlarının uygulanıp uygulanmadığını kontrol edip onay verir. 

Vize sonrası ödeme sürecinde öğrenci resmi faturada belirtilen okul resmi hesabına ilgili tutarı öder. Bu sayede öğrenci okuluna başladığında okula ödeme yapılıp yapılmaması, ile ilgili bir uyuşmazlıkla karşılaşmaz. 

Yurtdışı Dil Okullarında En Popüler 6 Ülke