St.Giles International Dil Okulları

DİL OKULLARI
2 Ülke
30 Şehir
6 Okul
St.Giles International Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Temizle FİLTRELE Kapatma ikonu
OKULLAR
Aşağıya ok ikonu Yukarıya ok ikonu
ÜLKELER
ŞEHIRLER
OKULLAR

St Giles Dil Okulu, 1955'te Londra’da Paul Lindsay ve eşi Diana tarafından kurulmuştur. 60 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın her köşesinden her yaş grubuna ve talebe uygun üstün kalitede eğitim vermektedir. St Giles Dil Okulları, her yıl, 100 farklı ülkeden yaklaşık 14.000 öğrenci, yabancı dil öğrenimi için St Giles'ı tercih etmektedir.

İngiltere ve Kanada’da dil okullarına sahip St Giles’ta, maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Yaz okullarında ise 15 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Genel İngilizce’nin yanı sıra yoğun İngilizce, akademik İngilizce, yaz okulu, IELTS,TOEFL, Cambridge Sınav Hazırlık, Platinum, English Plus Wizardry kursları da vardır. St Giles Eastbourne ve Highgate okullarında yıl boyunca 14 -17 yaş grubuna yönelik İngilizce dil eğitimi imkanı sunmaktadır. St Giles Londra Central, Brighton, Vancouver ve New York’ta iş adamlarına yönelik platinum kurslar da sunmaktadır. Platinum kurslarda maksimum 5 kişilik sınıflarda eğitim görülmektedir. St Giles Dil Okulları , en son kaynaklarla modern öğretim sistemlerine sahiptir. Aile yanı konaklamanın yanı sıra, yurt, hotel, rezidans konaklama alternatifleri de mevcuttur. St Giles International dil okullarının tüm eğitmenleri, uluslararası geçerliliği olan asgari Cambridge CELTA veya Trinity CertTESOL veya dengi gibi bir İngilizce Öğretmenliği sertifikasına veya üniversite derecesine sahiptir.

St Giles Dil Okulu Fiyatları okulların bulunduğu ülke ve şehre, ders yoğunluğuna, göre farklılık göstermektedir. St Giles Dil Okulları ile detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve St Giles Dil Okulu Fiyatlarını okul detay sayfalarında bulabilirsiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, St Giles Dil Okulları Türkiye Resmi Temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. St Giles Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.