Avustralya Dil Okulları

DİL OKULLARI
5 Şehir
15 Okul
Avustralya Dil Okulları Header Görseli

Toplam nüfusuyla Türkiye’nin dörtte birine denk gelen Avustralya Dünya’nın en büyük yüz ölçümüne sahip 6.  ülkesidir. Avustralya birçok farklı milliyet ve kültürden insanın yaşadığı , oldukça özgür, doğal güzellikleriyle ünlü  son derece güzel bir iklime sahip bambaşka bir  ülkedir. İngilizcenin anadil olarak kullanıldığı Avustralya yıl içinde pek çok öğrenciye de ev sahipliği yapmaktadır. Avustralya’da dil eğitimi almak diğer pek çok ülkeye nazaran çok daha mantıklıdır. Avustralya’da dil eğitimi alırken haftalık 20 saat çalışma izninin verilmesi öğrencilerin kendi harçlıklarını çıkarmasını ve yaşam giderlerinizi karşılamalarını sağlar.  Avustralya dil okulları son derece köklü bir geçmişse sahiptir.  Avustralya dil okulları diğer ülkelere göre çok daha sıkı denetime tabi tutulmaktadır . Dünyanın dört bir tarafından gelen binlerce öğrenci bu sayede üst kalitede İngilizce eğitimini sürekli denetlenen ve gelişen kurumlarda alma fırsatına sahip olur.

Avustralya’da dil okulları başta Sydney, Melbourne, Brisbane, Cairns, Adelaide, Perth olmak üzere pek çok şehirde bulunmaktadır. Daha çok nüfusun çok olduğu şehirlerde yoğunlaşan dil okulları farklı İngilizce dil programları sunmaktadır. Bunlar;  Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Dönem Programları, TEOFL, IELTS Sınav Hazırlık Programları, İş İngilizcesi Kursları en çok tercih edilen programlardır.

Avustralya’da dil okulları konaklama opsiyonları oldukça zengindir. Aile yanında konaklama, yurt konaklaması, veya öğrenci evi opsiyonları sunulur. Aile yanı konaklamalarda öğrenci direk Avustralyalı ailelerle birlikte kalarak hem dillerine hem de kültürlerine kolayca adapte olur ve direk İngilizceye maruz kalmaları İngilizceyi daha kolay öğrenmelerini sağlar. Yurt ve öğrenci evi konaklamaları kendileri gibi pek çok öğrenciye ev sahipliği yaptığından daha sosyal bir ortamda konaklama imkanı bulurlar.

Avustralya dil okulu fiyatları okulun bulunduğu şehre, okula göre değişiklik göstermektedir. Avustralya’da daha uygun fiyatlı dil okulları da mevcuttur. Avustralya’da pek çok dil okulu  belli dönemlerde belli oranlarda indirimler uygulamaktadır.

Avustralya’da Dil Eğitimi ve Avustralya’da Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Avustralya’da Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz. 

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Avustralya’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. İngiltere Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendirecekler

Sık Sorulan Sorular
Eğitim süresi ne kadardır?
Artı ikonu Eksi ikonu

Eğitim süresi en az 2 hafta olup, 2 hafta ve üzerinde arzu ettiğiniz süre için eğitim alabilirsiniz.

Hangi tarihlerde eğitimime başlayabilirim?
Artı ikonu Eksi ikonu

Kurslar her Pazartesi başlamakta olup, istediğiniz tarihte eğitiminize başlayabilirsiniz.

Kayıt işlemlerime ne zaman başlamalıyım?
Artı ikonu Eksi ikonu

Karar verdiğiniz en kısa zamanda kayıt işlemlerinize başlayabilirsiniz. En geç başvuru içinde gitmek istediğiniz tarihten en az 6-8 hafta önce başvuru yapmanızı öneririz. Konsolosluk işlemleri bazen normalden uzun sürdüğünden geç başvurular gidiş işlemlerinizi ve planlarınızı yavaşlatabilir.

Hangi hizmetleri sizden alacağım? Ücretli mi?
Artı ikonu Eksi ikonu

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak ülke, okul ve konaklama seçimlerinizi, vize başvuru sürecinizi, vize evraklarınızın hazırlanması ve vize randevunuzun alınması işlemlerini, ülke oryantasyonunuzu birlikte gerçekleştiriyor olacağız. United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak; dil okulu başvurularında herhangi bir danışmanlık veya rehberlik ücretimiz bulunmamaktadır.

Hangi vize tipi için başvurmam gerekiyor?
Artı ikonu Eksi ikonu

90 güne kadar olan eğitimler için turist vizesi, 90 günden uzun eğitimler için öğrenci vizesine başvuru yapmak gerekmektedir.

Aylık yaşam masrafları ne kadardır?
Artı ikonu Eksi ikonu

Haftalık ortalama 150 AUD olup kişi bazlı değişiklik göstermektedir.

Eğitim ücretleri ne kadardır?
Artı ikonu Eksi ikonu

Eğitim ücretleri seçeceğiniz program ve eğitim süresine göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Konaklama seçenekleri nelerdir? Kendi konaklamamı ayarlama şansım var mıdır?
Artı ikonu Eksi ikonu

Yurt, aile yanı, ev paylaşımı gibi seçenekler mevcuttur ancak kendi konaklamanızı ayarlama imkanınız da bulunmaktadır.

Okul ücret ödemeleri ne zaman ve ne şekilde yapılıyor?
Artı ikonu Eksi ikonu

Avustralya vizelerinde okul ödemeleri vizeden önce yapılır, öğrenci doğrudan banka havalesi ile okula parayı gönderir. Sonrasında vize başvurusu yapılır.

Pandemi sürecinde okulların COVID 19 planları nelerdir?
Artı ikonu Eksi ikonu

Okullar hükümet tarafından alınan önlemlere göre planlarını belirler ve güncel durumları danışmanlarımız tarafından takip edilerek öğrencilerimiz ile paylaşılır.