Melbourne Dil Okulları

DİL OKULLARI
5 Şehir
3 Okul
Melbourne Dil Okulları Header Görseli

Melbourne’de dil eğitimi ,dünyanın öteki ucunda Avrupai bir şehirde en iyi kalitede dil eğitimi almak isteyenler için eşsiz bir tercihtir. Melbourne şehri Victoria eyaletinin başkenti olmakla birlikte oldukça modern ve ulaşımı kolay bir şehirdir. Nerdeyse beş milyona yakın nüfusu olmasına karşın, yaşaması oldukça rahat ve konforludur. Metropolitan bir şehir olmasına karşın, büyük şehirlerdeki gibi kaos ortamı bulunmamaktadır.Geçtiğimiz yıllarda dünyada yaşanılabilir kentler arasında ilk sıraya yerleşen Melbourne çok kültürlü bir şehir olmasıyla da oldukça ilgi çekmektedir. Şehrin merkezindeki tramvay ulaşımının bedava olması şehri çekici kılan diğer etkenlerden biridir.

Melbourne’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler oldukça rahat edeceklerdir. Melbourne, uçakla Sydney’e 1 saat 25 dk mesafededir. Öğrenciler hafta sonu South Wharf, Chapel Street, Mornington Peninsula, Philip adası, Warrantina Lavanta bahçesi ve daha pek çok harika ortamın tadını çıkarabilirler. Melbourne’da hava durumu kışın normal derecede soğuk olmakla birlikte yazları ılıman geçer. Yaz aylarında hava sıcaklığı 25 C derece , kış aylarında ise 14-16 derece civarındadır.

Melbourne dil okulları oldukça çeşitlidir, farklı kalite ve fiyat skalasına sahiptir. Her türlü öğrenci profiline, farklı yaş ve mesleklerden pek çok öğrenciye farklı kurs alanlarında hitap etmektedir. Melbourne dil okulu fiyatları şehre ve dil okuluna göre değişiklik gösterir. Melbourne ekonomik dil okulları arasında gösterebileceğimiz Ability, ELS , OHC ve pek çok daha okul mevcuttur. Uzun dönem kurslarda fiyatlar Ability için 225, OHC için 305 Avustralya doları civarıdır.

Melbourne en iyi dil okulları arasında Kaplan International, EC, Kaplan, ILSC gibi okullar vardır.Kaplan ve ILSC okullarının uzun dönem fiyatları 370 ve 395 Avustralya doları arasında değişiklik göstermektedir.

Melbourne Dil Okulu Konaklama Fiyatları haftalık aile yanı 200-350 AUD arasında değişirken Melbourne Yurt Konaklama Fiyatları 200-500 AUD arasında değişkenlik göstermektedir. Melbourne Dil Okulları Konaklama açısından çok fazla sayıda yurt, öğrenci evi ve rezidans opsiyonuna sahiptir.

Melbournede Dil Eğitimi ve Melbourne’de Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Melbourne’de Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz. 

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Melbourne’de dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Avustralya Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendirecekler