İrlanda Yaz Okulları

YAZ OKULLARI
5 Program
6 Okul
İrlanda Yaz Okulları Header Görseli

Yurtdışında Yaz Okulu ile öğrenciler, yabancı dillerinin geliştirmenin yanı sıra, farklı kültürleri tanıma ve deneyimleme fırsatı bulmaktadır. Çeşitli gezilere ve aktivitelere katıldıkları yaz okulu programlarında öğrenciler yazlarını verimli bir şekilde geçirmektedir. Yurtdışında Yaz Okulu denildiğinde akla ilk gelen ülkelerden biri de İrlanda’dır. İrlanda’nın resmi dilinin İngilizce olması ve sunduğu imkanlar İrlanda Yaz Okulu Programlarını cazip kılar.

İrlanda Yaz Okulları kamu ve özerk akreditasyon kurumları tarafından eğitim, konaklama, fiziksel koşullar, sosyal olanaklar ve daha birçok konuda düzenli olarak denetlenmekte ve bu raporlar kamuya açık bir şekilde yayınlanmaktadır. Akredite olamayan, gerekli yeterlilikleri sağlayamayan okullara vizeye tabi öğrenciler kabul edilmemektedir. Bu sebeple Atlas Juniors, Apollo Language Center-Maynooth Üniversitesi, Apollo Language Center-Sutton Park School, International House- Wesley College gibi okullar bu kurumlarca denetlenen okullar öğrencilerin yaz okulu eğitim deneyimlerini sürekli iyileştirme çabasındadırlar.

İrlanda Yaz Kursları, genel olarak İrlanda’nın başkenti Dublin’de konumlanmıştır. İrlanda Yaz Okulları’nda birçok farklı program seçeneği sunulmaktadır. İrlanda Yaz Kursları, sunduğu eğlenceli ve bir o kadar da zorlu olan İngilizce dil eğitimiyle, öğrencilerin yaşamlarına ve ilgi alanlarına göre temalandırılmış derslerle eğitim vermektedir. İrlanda Yaz Okulları, eğitim kalitesi, program çeşitliliği ve özenle seçilmiş aile yanı konaklama ve yurt imkanlarıyla İrlanda’da Yaz Okullarını cazip kılar. Aile yanı konaklama öğrencilere hem ana dili İngilizce olan ailelerle pratik yapma olanağı hem de İrlanda kültürünü yakından tanıma fırsatı sunar.

 İrlanda’daki Yaz Okulları, eğitimin yanı sıra, aktivite ve gezi programları sunmaktadır. İrlanda’da bazı yaz okulları velilere de dil eğitimi seçeneği sunarak çocuklarıyla beraber eğitim almalarına olanak sağlamaktadır.

Dünyanın en güvenli 12.ülkesi olan İrlanda’da yaşam son derece keyifli ve güvenlidir. Trafiğin soldan aktığı İrlanda’da da raylı sistemler gelişmiştir. Eğitim alınan şehrin ve ülkenin hemen hemen her noktasına toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür. İrlanda’da yüksek dağların olmaması sebebiyle ılıman iklim hakimdir.

İrlanda Yaz Okulu Programları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul videolarını ve İrlanda Yaz Okulu Fiyatlarını  okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Web sayfamızda bulunan akıllı filtreler ile size en uygun yaz okulu opsiyonuna kolayca erişebilirsiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İrlanda’da bulunan yaz okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. İrlanda Yaz Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.