Fransa Yaz Okulları

YAZ OKULLARI
4 Program
1 Okul
Fransa Yaz Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Kapatma ikonu Fransa
ŞEHIRLER
PROGRAMLAR
OKULLAR

Yurtdışında Yaz Okulu Eğitimi ile öğrenciler, yabancı dillerinin geliştirmenin yanı sıra, farklı kültürleri tanıma ve deneyimleme fırsatı bulmaktadır. Çeşitli gezilere ve aktivitelere katıldıkları yaz okulu programlarında öğrenciler, yazlarını verimli bir şekilde geçirmektedir. 29 ülkenin resmi dili Fransızcadır. Fransızca gastronomi, moda, tiyatro, dans ve mimarlık alanlarında uluslararası bir dildir. Aynı zamanda, Avrupa kaynaklı uluslararası örgütlerin de resmi dilidir. Fransızca öğrenmek isteyen veya Fransızca eğitim veren bir okulda eğitim gören öğrencilerin yaz okullarında ilk tercihi Fransızcanın da anavatanı Fransa olmaktadır. Türkiye’ye yaklaşık 4 saat uzaklıkta olması Fransa’da yaz okulu programlarının tercih edilmesinin sebepleri arasındadır.

Fransa Yaz Okulları kamu ve özerk akreditasyon kurumları tarafından eğitim, konaklama, fiziksel koşullar, sosyal olanaklar ve daha birçok konuda düzenli olarak denetlenmekte ve bu raporlar kamuya açık bir şekilde yayınlanmaktadır. Akredite olamayan, gerekli yeterlilikleri sağlayamayan okullara vizeye tabi öğrenciler kabul edilmemektedir. Bu Alpadia kurumlarca denetlenen okullar, öğrencilerin yaz okulu eğitim deneyimlerini sürekli iyileştirme çabasındadırlar.

Avrupa’nın iklimi, mimarisi, sanatı, kültürü, yemekleri ve turizmiyle ilgi çeken ülkelerinden biri olan Fransa’da Yaz Okulları, Biarritz ve Paris şehirlerinde konumlanmıştır. Fransa Yaz Okulları’nda birçok farklı program seçeneği sunulmaktadır. Fransa Yaz Okulları, eğitim kalitesi, program çeşitliliği, aktiviteleri, gezileri ve donanımlı yurt imkanlarıyla Fransa ’da Yaz Okullarını cazip kılar. Fransa’daki Yaz Okulları eğitimin yanı sıra, aktivite ve kültürel gezi programları sunmaktadır. Fransa Yaz Okullarında sporsal ve sanatsal faaliyetler çok çeşitli olmasının yanı sıra da aşçılık alanında da programı vardır. Her öğrencinin zevklerine, hobilerine uygun aktivite imkanları sunulmaktadır.

Alpadia Yaz Okulları, 20 yılı aşkın süredir dil ve yaz okulu olarak eğitim veren bir kurumdur. Fransa’nın yanı sıra Almanya ve İsviçre’de de yaz okulu programı yapmaktadır. Fransa’nın Paris, Biarritz, Nice şehirlerinde yaz okulu eğitimi vermektedir. Standart ve yoğun program olmak üzere iki opsiyon sunan Alpadia, oldukça kapsamlı ve öğrenci odaklı olan bir müfredat takip etmektedir ve bu sayede öğrenci etkili bir şekilde Fransızca öğrenimini arkadaşlarıyla, hocalarının rehberliğinde tamamlar.

Fransa Yaz Okulu Merkezleri ile detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Fransa Yaz Okulu Fiyatlarını okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Web sayfamızda bulunan akıllı filtreler ile size en uygun yaz okulu opsiyonuna kolayca erişebilirsiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Fransa’da bulunan yaz okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Fransa Yaz Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.