Dubai Dil Okulları

DİL OKULLARI
2 Okul
Dubai Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Temizle FİLTRELE Kapatma ikonu
Kapatma ikonu Dubai
ŞEHIRLER
OKULLAR

Birleşik Arap Emirliklerinin başkenti olan Dubai, 21. yüzyılın başlarında hızla büyüyerek turizme odaklanan kozmopolit bir metropol olmasının yanı sıra günümüzde Yurtdışında Dil Eğitimi denildiğinde de ilk akla gelen lokasyonlardan biri olmaya başlamıştır. Dubai Dil Okulları ile öğrenciler, Dubai’de dil eğitimi alırken aynı zamanda turistik yönden oldukça zengin olan şehrin tadını da çıkarmaktadırlar.

Dubai Dil Okulu seçenekleri arasında; Jumeirah Lake Towers içerisinde bulunan Es Dubai dil okulları ve üniversiteler kampüsü içerisinde bulunan English Path dil okulları bulunmaktadır. Dubai’de bulunan dil okullarında Genel İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık Kursu, Speaking kursu ve Pronunciation kurs seçenekleri bulunmaktadır.

Dubai Dil Okullarında eğitim alırken; yurt konaklamalarında tek kişilik oda ya da paylaşımlı oda seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Buna ek olarak öğrenciler şehir merkezinde bulunan öğrenci paylaşımlı evlerini de tercih edebilmektedirler.

Dubai Dil Okulu fiyatları okula, alacağınız eğitim süresine ve okulun sunduğu promosyona göre farklılıklar gösterebilmektedir. Dubai’de Dil Okulu Fiyatları Amerikan doları üzerinden fiyatlandırılmaktadır.

Dubai’de Eğitim Alırken Çalışma İmkânı ile öğrenciler part time olarak çalışma olanağına da sahip olurlar. Böylelikle dil eğitimi alırken öğrencilerin masraflarını karşılayabilmesine imkân verilir.

Dubai’de Dil Eğitimi ve Dubai Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Dubai Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Dubai’de bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Dubai Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.

Neden Dubai’de Eğitim Almalısınız?

1- Ülkede yaklaşık 200 farklı milletten yaşayanların bulunması sebebiyle nüfusun %90’ının İngilizce konuşuyor olması.

2- Dil okullarında eğitim veren öğretmenlerin tamamının native speaker olması.

3- Vize hazırlık sürecinin daha kolay olması ve vize onay oranlarının oldukça yüksek olması.

4- Öğrencilerin eğitim alırken aynı zamanda çalışma izinlerinin olması ve bu sayede bolca pratik yapabilme imkânlarının olması

5- Hem okullarla hem de bireysel olarak çok fazla aktivite ve gezi seçeneği olduğundan sosyal çevre oluşturma ve dil pratiği yapma anlamında oldukça zengin olması

6- Konaklama olanakları bakımından donanımlı şekilde yurt imkânı ve paylaşımlı ev seçenekleri olmasının yanı sıra konaklama fiyatlarının diğer ülkedeki konaklama seçenekleri kıyaslandığında oldukça uygun olması

7- Sıcak iklim sevenler için ideal bir lokasyon olması

8- Dünya’nın en güvenilir ülkelerden biri olması ve suç oranlarının çok düşük olması gibi birçok sebep Dubai’de eğitim alamanızın nedenleri arasında yer almaktadır.