ILSC Dil Okulları

DİL OKULLARI
2 Ülke
12 Şehir
6 Okul
ILSC Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Temizle FİLTRELE Kapatma ikonu
OKULLAR
Aşağıya ok ikonu Yukarıya ok ikonu
ÜLKELER
ŞEHIRLER
OKULLAR

ILSC Dil Okulu, ilk dil okulunu 1991 yılında Vancouver'da açmıştır. Kanada'da Toronto, Vancouver, Montreal; Avustralya'da Brisbane, Sydney, Melbourne, Adelaide; Hindistan'da New Delhi olmak üzere okul merkezlerine sahiptir. Öğretmenler ana dili İngilizce olan, TEOSL sertifikalı eğitmenlerdir.

ILSC Dil Okulları, İngilizce konuşma, yazma, dinleme, grammar gibi alanlarda bir bütün olarak kendini geliştirmek isteyenler için genel ve yoğun İngilizce programlarının yanı sıra iş İngilizcesi, TOEFL, IELTS ve Cambridge (CAE-CPE-FCE) gibi akademik sınav hazırlık kursları,yaratıcı ve kültürel İngilizce, volunteer and study, pathway programları da bulunmaktadır.

ILSC Dil Okulu Fiyatları okulların bulunduğu ülke ve şehre, ders yoğunluğuna, göre farklılık göstermektedir. ILSC Dil Okulları ile detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve ILSC Dil Okulu Fiyatlarını okul detay sayfalarında bulabilirsiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, ILSC Dil Okulları Türkiye Resmi Temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. ILSC Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.