20 yıla yaklaşan tecrübesi ile United Towers; öğrencilerin ve danışanlarının istek ve yeteneklerine yönelik faydalı olabilecek programlar konusunda danışmanlık hizmetlerini kalite prensiplerinden ödün vermeden sunmaktadır.

Amerika başta olmak üzere Avrupa ülkelerinde çok sayıda büyük sponsor ile çalışarak öğrencilere ve danışanlara hemen hemen her bölgede çok çeşitli iş teklifleri sunabilmektedir.

United Towers olarak staj katılımcılarına sadece programa kayıt, iş bulma, kabul alma süreçlerinde değil, programın başından sonuna kadar her adımda, vize danışmanlık hizmetlerinden uçak bileti teminine, konaklama bulma desteğinden oryantasyon eğitimlerine kadar tam hizmet sunmaktadır.

United Towers, Türkiye’de Yurtdışında Staj Programlarına en fazla öğrenci yerleştiren danışmanlık şirketlerinden biri olması sebebiyle bu konuda oldukça derin bir bilgi birikimine ve oldukça önemli referanslara sahiptir. Ayrıca birçok staj pozisyonu ile ilgili eski katılımcı referansları sunulmaktadır.

United Towers Kariyer Departmanı her yıl onlarca öğrenciye yurtdışında staj programını sunan, yurtdışı staj deneyimine sahip uzman bir danışman kadrosuna sahip olup öğrencilere ihtiyaç duydukları en doğru bilgiyi sunmaktadır.

United Towers’ın Türkiye’nin 6 büyük ilinde ki ofisleri ile danışanlarına işlemlerine istedikleri ofisten hizmet alma, süreç yürütme opsiyonu sağlamaktadır.

Yurtdışında Staj Programı için Popüler 4 Ülke

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI