Neden United Towers ile Staj Deneyimi?

Neden United Towers ile Staj Deneyimi? görseli

20 yıla yaklaşan tecrübesi ile United Towers; öğrencilerin ve danışanlarının istek ve yeteneklerine yönelik faydalı olabilecek programlar konusunda danışmanlık hizmetlerini kalite prensiplerinden ödün vermeden sunmaktadır.

Amerika başta olmak üzere Avrupa ülkelerinde çok sayıda büyük sponsor ile çalışarak öğrencilere ve danışanlara hemen hemen her bölgede çok çeşitli iş teklifleri sunabilmektedir.

United Towers olarak staj katılımcılarına sadece programa kayıt, iş bulma, kabul alma süreçlerinde değil, programın başından sonuna kadar her adımda, vize danışmanlık hizmetlerinden uçak bileti teminine, konaklama bulma desteğinden oryantasyon eğitimlerine kadar tam hizmet sunmaktadır.

United Towers, Türkiye’de Yurtdışında Staj Programlarına en fazla öğrenci yerleştiren danışmanlık şirketlerinden biri olması sebebiyle bu konuda oldukça derin bir bilgi birikimine ve oldukça önemli referanslara sahiptir. Ayrıca birçok staj pozisyonu ile ilgili eski katılımcı referansları sunulmaktadır.

United Towers Kariyer Departmanı her yıl onlarca öğrenciye yurtdışında staj programını sunan, yurtdışı staj deneyimine sahip uzman bir danışman kadrosuna sahip olup öğrencilere ihtiyaç duydukları en doğru bilgiyi sunmaktadır.

United Towers’ın Türkiye’nin 6 büyük ilinde ki ofisleri ile danışanlarına işlemlerine istedikleri ofisten hizmet alma, süreç yürütme opsiyonu sağlamaktadır.

Yurtdışı Staj Programı İçin En Popüler 4 Ülke