İspanya Dil Okulları

DİL OKULLARI
11 Şehir
17 Okul
İspanya Dil Okulları Header Görseli

Dünyada en çok konuşulan üçüncü dil olan İspanyolca’yı yakşalık 500 milyon insan konuşmaktadır. Bu oran gittikçe artmaktadır. İspanyolca dil eğitimine yönelen öğrenciler kariyer fırsatlarında büyük bir avantaj elde etmektedir. Günümüz iş dünyasında İngilizce’ye ek olarak ikinci bir yabancı dil istendiğinde ilk akla gelen ve en çok kullanılan dil İspanyolca olmaktadır. İspanyolcanın ana vatanını İspanya olarak düşündüğümüzde İspanyolca Dil Eğitiminizi İspanya’da almak çok yerinde bir karar olacaktır.

İspanya’da Akdeniz iklimi görülmesi sebebiyle, iklim koşulları konusunda zorlanmayacak olmanız da ayrı bir avantaj olarak görülebilir.

İspanya Dil Okullarına gitmeye karar verdiğinizde tercih edebileceğiniz en popüler şehirler başkent Madrid ve Barselona olmaktadır.  İspanya Dil Okullarının tercih edilmesinin sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz,

-Dünya’da en çok konuşulan 3 dilden biri olması,

-Eğitim kurumlarının devlet tarafından kontrol altında olması ile eğitim kalitesinin yüksek olması,

-Türkiye’ye yakın olması,

-İspanya’nın Shengen bölgesinde olması sebebiyle eğitim sırasında veya sonrasında Avrupa’yı keşfetme avantajının olması,

-İspanya- Türkiye arasındaki ticari anlaşmalar sebebiyle İspanyolca öğrenenlerinin kariyer hedefleri için bir avantaja sahip olması,

-İspanyolca’nın 20’den fazla ülkede resmi dil olarak kullanılması gibi.

İspanya Dil Okullarını tercih ettiğiniz takdirde konaklamanızı İspanya Dil Okullarının sunmuş olduğu aile yanı konaklama, yurt konaklama yada paylaşımlı apartman seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen konaklama tipi aile yanı konaklamadır. Aile yanı konaklama seçeneği ile yerli aile bireyleriyle daha çok pratik yapma ve İspanyol kültürünü yaşama fırsatını elde etmiş olursunuz.

İspanya Dil Okulları ile eğitim alabileceğiniz konular; Genel İspanyolca Kursu, Yoğun İspanyolca Kursu, DELE Sınav  Hazırlık Kursu, İş için İspanyolca ve Bire bir özel derslerdir.

İspanya Dil Okulu Fiyatları okula, okulun bulunduğu bölgeye ve eğitim kalitesine göre farklılık göstermektedir. İspanya Dil Okulu Kampanyaları da yılın değişik dönemlerinde yapılmaktadır. Birçok okul %15 ile %35 arasında değişen dönemlik indirimler sunmaktadır. 

İspanya’da Dil Eğitimi ve İspanya Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve İspanya Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz. 

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İspanya’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. İspanya Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.

Sık Sorulan Sorular
Eğitim süresi ne kadardır?
Artı ikonu Eksi ikonu

Eğitim süresi en az 2 hafta olup, 2 hafta ve üzerinde arzu ettiğiniz süre için eğitim alabilirsiniz.

Hangi tarihlerde eğitimime başlayabilirim?
Artı ikonu Eksi ikonu

Kurslar her Pazartesi başlamakta olup, istediğiniz tarihte eğitiminize başlayabilirsiniz.

Kayıt işlemlerime ne zaman başlamalıyım?
Artı ikonu Eksi ikonu

Karar verdiğiniz en kısa zamanda kayıt işlemlerinize başlayabilirsiniz. En geç başvuru içinde gitmek istediğiniz tarihten en az 6-8 hafta önce başvuru yapmanızı öneririz. Konsolosluk işlemleri bazen normalden uzun sürdüğünden geç başvurular gidiş işlemlerinizi ve planlarınızı yavaşlatabilir.

Hangi hizmetleri sizden alacağım?Ücretli mi?
Artı ikonu Eksi ikonu

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak ülke, okul ve konaklama seçimlerinizi, vize başvuru sürecinizi, vize evraklarınızın hazırlanması ve vize randevunuzun alınması işlemlerini, ülke oryantasyonunuzu birlikte gerçekleştiriyor olacağız. United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak; dil okulu başvurularında herhangi bir danışmanlık veya rehberlik ücretimiz bulunmamaktadır.

Hangi vize tipi için başvurmam gerekiyor?
Artı ikonu Eksi ikonu

90 güne kadar olan eğitimler için turist vizesi, 90 günden uzun eğitim için öğrenci vizesine başvuru yapmak gerekmektedir.

Aylık yaşam masrafları ne kadardır?
Artı ikonu Eksi ikonu

Haftalık ortalama 150 Euro olup kişi bazlı değişiklik göstermektedir.

Eğitim ücretleri ne kadardır?
Artı ikonu Eksi ikonu

Eğitim ücretleri seçeceğiniz program ve eğitim süresine göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Konaklama seçenekleri nelerdir? Kendi konaklamamı ayarlama şansım var mıdır?
Artı ikonu Eksi ikonu

Yurt, aile yanı, ev paylaşımı gibi seçenekler mevcuttur ancak kendi konaklamanızı ayarlama imkanınız da bulunmaktadır.

Okul ücret ödemeleri ne zaman ve ne şekilde yapılıyor?
Artı ikonu Eksi ikonu

İspanya vizelerinde okul ödemeleri vizeden önce yapılır, öğrenci doğrudan banka havalesi ile okula parayı gönderir. Sonrasında vize başvurusu yapılır.

Pandemi sürecinde okulların COVID 19 planları nelerdir?
Artı ikonu Eksi ikonu

Okullar hükümet tarafından alınan önlemlere göre planlarını belirler ve güncel durumları danışmanlarımız tarafından takip edilerek öğrencilerimiz ile paylaşılır.