Barselona Dil Okulları

DİL OKULLARI
11 Şehir
2 Okul
Barselona Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Kapatma ikonu İspanya
ŞEHIRLER
OKULLAR

Barselona, İspanya'da Katalonya Özerk Topluluğu ve Barselona ilinin merkezi ve İspanya'nın ikinci büyük kentidir. Barcelona özellikle spor ve sanatta Avrupa’nın en popüler şehirlerinden biridir. Akdeniz iklimi görülen Barselona’da yıllık ortalama sıcaklık 26 °C ‘dir ve nüfusu ortalama 1,6 milyon civarındadır.

Barselona Dil Okullarını tercih etmeniz halinde Barselona’da görmeniz gereken yerler; La Sagrada Familia, Camp Nou, Ulusal Müze ve Barcelona Katedrali’dir.

Barselona Dil Okullarına gittiğinizde ulaşım şehirde oldukça kolaydır ve otobüs, metro ve tren gibi ulaşım araçlarını rahatlıkla kullanılabilirsiniz.

Barselona Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedirBarselona’nın En İyi Dil Okulları arasında yer alan Enforex ve Don Quijote dil okullarının uzun dönem haftalık ücretler 149-165 EURO arasında değişmektedir..

Barselona Konaklama Fiyatları aile yanı yaklaşık haftalık 279 EURO iken Barselona Yurt Konaklama Fiyatları yaklaşık 279 EURO’dur. Ayrıca Barselona Paylaşımlı Apartmanlarda ise haftalık ücret yaklaşık olarak 189 EURO olmaktadır.

Barselona Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Barselona Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz. 

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Barselona’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Barselona Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.