WAT Programı sayesinde katılımcılar yaşam masraflarını kendi imkanları ile karşılayabilme ve minimum maliyetle bir yazlarını Amerika’da geçirebilme fırsatını elde ederler.

Amerikan kültürünü yakından tanıma, farklı kültürlerden insanlarla tanışma, kendi kültürünü yeni insanlara aktarma, İngilizce becerilerini geliştirebilme ve bu gibi, programın doğal olarak beraberinde getirdiği, pek çok fırsatla dolu bir yazdan sonra katılımcılar, zengin tecrübelerle ülkelerine dönebilirler.

Her yıl dünyanın çeşitli ülkelerinden binlerce lisans ve yüksek lisans öğrencisi, Work & Travel programına katılarak unutamayacakları uluslararası bir tecrübe kazanma fırsatı elde etmektedir.

Bir işte çalışarak becerilerinizi ve kişisel yönlerinizi geliştirmek, CV’nize uluslararası bir iş tecrübesi eklemek programın bir diğer önemli faydasıdır.

Ayrıca bu program sayesinde öğrenciler Amerika’yı gezme birçok popüler destinasyonu görme tecrübesini yaşarlar.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI