United Towers ücretsiz danışmalık hizmetinin yanı sıra şeffaf fiyat politikası ve şeffaf ödeme ilkesini öğrencilerine daha kaliteli ve daha güvenilir hizmet sunmak amacıyla ortaya çıkarmış ve ilk olarak uygulamıştır.

United Towers Yurtdışı Liselerin, okul resmi fiyatlarını uygulamakla birlikte bu kurumlarının Türkiye’ye özel veya öğrenciye özel kısmi burs, kampanya veya indirimlerini direkt olarak öğrenciye yansıttırmakta, öğrencilerine okulların resmi faturalarını sunmakta ve ödemelerin direkt olarak Yurtdışı Liselere vize sonrası okul resmi faturası ile yapılmasını istemektedir. United Towers bu süreçte geçici depozito ödemeleri dışında öğrencileri ile hiçbir surette para alışverişinde bulunmamaktadır. Bu sayede öğrenci her türlü fiyat ve ödeme uyuşmazlıklarından korunur, okullar tarafından öğrenciye sağlanan her türlü indirim burs ve kampanyayı resmi fatura üzerinde görür, almış olduğu şeffaf hizmet ile eğitimine huzurlu bir şekilde devam eder.

YURTDIŞINDA LİSE İÇİN POPÜLER 4 ÜLKE

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI