EC English Dil Okulları

DİL OKULLARI
6 Ülke
59 Şehir
24 Okul
EC English Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Temizle FİLTRELE Kapatma ikonu
OKULLAR
Aşağıya ok ikonu Yukarıya ok ikonu
ÜLKELER
ŞEHIRLER
OKULLAR

EC Dil Okulları, 6 ülkede, 22 dil okuluna sahiptir. Kanada, Amerika, İngiltere, İrlanda, Malta ve Güney Afrika' da dil okullarına sahip olan EC Dil Okulları eğitim kalitesiyle de her yıl binlerce öğrenciye eğitim vermektedir. Büyük şehir sevenler kendilerini New York’un yoğun Times Meydanı’nda kaybedebilir veya boş zamanlarını Dublin’in tarihi yerlerini ve sokaklarını keşfetmek için kullanmayı tercih edebilir. Eğer plajı arzu ediyorsanız Brighton ya da belki de Cape Town’un vahşi büyüsüne kendinizi kaptırırsınız. En uçlarda ada hayatı içinse Malta güzel bir tercih olacaktır.

  Şehir alternatiflerinin yanı sıra verdiği eğitim ve sunduğu olanaklarla da EC Dil Okulu kendini ispatlamıştır. EC Dil Okulları, interaktif yazı tahtaları veya dokunmatik ekran TV’ler gibi modern ve ileri teknoloji ile İngilizce eğitimi vermektedir. Tüm dersler, öğrenme ve gelişiminize odaklanan tutkulu öğretmenler tarafından sunulur. Öğrenci salonları, kütüphaneler, ücretsiz Wi-Fi, bireysel çalışma alanları ve internete bağlı bilgisayarlar da öğrencilerin kullanımına her zaman açıktır. Genel İngilizce’nin yanı sıra yoğun İngilizce, iş İngilizcesi, sınava hazırlık İngilizce eğitimi de vermektedir. 30+ yaş üstü öğrencilere özel Toronto, New York, Londra, Dublin, Malta’da da eğitim imkanı sunulmaktadır.

  EC Dil Okulları; StudyTravel tarafından 5 kez Yıldız Zincir Dil Okulu ödülünü alarak ST Onur Listesi’ne alınmıştır.

  EC Dil Okulu yeni gelen her öğrenciyi “Turuncu Halı Karşılaması” yapmaktadır. Ders ve etkinliklerin bir araya gelmesiyle günleriniz İngilizcenizi geliştirmek için fırsatlarla dolu olacaktır. Dersler öğrencilere doğrudan öğrenme sağlarken, geziler, ücretsiz dil atölyeleri ve aktiviteler size dolaylı yoldan kelime ve dil pratiği sağlar ve size dengeli ve kapsamlı bir öğrenme sunar. Telaffuz kliniği, fitness, pub gecesi, zumba, film, voleybol, sokak sanatı yürüyüşü, söyleşi gibi aktivite ve dil çalışmaları yapmaktadır.

  EC Dil Okulu Fiyatları okulların bulunduğu ülke ve şehre,  ders yoğunluğuna,  göre farklılık göstermektedir. EC Dil Okulları ile detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve EC Dil Okulu Fiyatlarını okul detay sayfalarında bulabilirsiniz.

  United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, EC Dil Okulları Türkiye Resmi Temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. EC Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.