Almanya Yaz Okulları

YAZ OKULLARI
4 Şehir
8 Program
6 Okul
Almanya Yaz Okulları Header Görseli

Yurtdışında Yaz Okulu Programları ile öğrenciler, yabancı dillerinin geliştirmenin yanı sıra, farklı kültürleri tanıma ve deneyimleme fırsatı bulmaktadır. Çeşitli gezilere ve aktivitelere katıldıkları yaz okulu programlarında öğrenciler, yazlarını verimli bir şekilde geçirmektedir. Almanca öğrenmek isteyen veya Almanca eğitim veren bir okulda öğrenim gören öğrencilerin, Almanca eğitimi ile ilgili ilk tercihi Almancanın da anavatanı Almanya’dır.

Almanya Yaz Okulları kamu ve özerk akreditasyon kurumları tarafından eğitim, konaklama, fiziksel koşullar, sosyal olanaklar ve daha birçok konuda düzenli olarak denetlenmekte ve bu raporlar kamuya açık bir şekilde yayınlanmaktadır. Akredite olamayan, gerekli yeterlilikleri sağlayamayan okullara vizeye tabi öğrenciler kabul edilmemektedir. Bu DID, Alpadia kurumlarca denetlenen okullar, öğrencilerin yaz okulu eğitim deneyimlerini sürekli iyileştirme çabasındadırlar.

Avrupa’nın iklimi, mimarisi, sanatı, kültürü ve turizmiyle ilgi çeken ülkelerinden biri olan Almanya’da Yaz Okulları, Berlin, Frankfurt ve Freiburg şehirlerinde yopunlaşmıştır. Almanya’daki Yaz Okulları eğitimin yanı sıra, aktivite ve kültürel gezi programları sunmaktadır. Almanya Yaz Okullarında sporsal ve sanatsal faaliyetler çok çeşitlidir. Her öğrencinin zevklerine, hobilerine uygun aktivite imkanları sunulmaktadır.

Almanya Yaz Okullarından Alpadia, 20 yılı aşkın süredir dil ve yaz okulu olarak eğitim veren bir kurumdur. Avrupa’nın bir çok yerinde faaliyet sürdürmektedir. Eaquals, CSN, ALTO, FaDaf, telc ve Quality akreditasyonları bulunmaktadır. Öğrenciler öğleden önce Almanca dersleri ve öğleden sonra kültürel geziler veya aktivitelerle Almanca bilgilerini pratik ederken daha çok sosyalleşme ve Alman kültürünü yakından tanıma fırsatı bulur.

Almanya Yaz Okulu Merkezleri ile detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Almanya Yaz Okulu Fiyatlarını okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Web sayfamızda bulunan akıllı filtreler ile size en uygun yaz okulu opsiyonuna kolayca erişebilirsiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Almanya’da bulunan yaz okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Almanya Yaz Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.