ELS Dil Okulları

DİL OKULLARI
19 Şehir
2 Okul
ELS Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Temizle FİLTRELE Kapatma ikonu
OKULLAR
Aşağıya ok ikonu Yukarıya ok ikonu
Kapatma ikonu Amerika
ŞEHIRLER
OKULLAR

ELS Dil Okulları, 55 yılı aşkın süredir İngilizce dil eğitimi vermektedir. 143 ülkeden gelip 1.2 milyondan fazla öğrenci ELS’da eğitim almıştır. 650’den fazla yüksekokul ve üniversite ile ortaklıkları vardır.

ELS Dil Okulları, Amerika, Kanada, Avustralya’dadır. ELS Dil Okulları, genel İngilizce’nin yanı sıra, akademik İngilizce, üniversite geçiş programları, iş İngilizcesi, gençlik ve aile programları da yapmaktadır. ELS öğretim yönetimi; akademik açıdan desteklenmiş ve yenilikçi öğrenim tekniklerine dayandırılmıştır ve yüksek deneyimli eğitmenler ve yardımsever öğrenci destek personeli tarafından verilir. Öğretmenlerin çoğu TESOL (Başka dilleri konuşanlar için İngilizce öğretmenleri ) üyesidir. Master derecesine veya TEFL sertifikasına sahiptir ve ELS’de en az 15 yıldır eğitim vermektedir.

ELS Dil Okulları, öğrencilerinin, belirli ELS merkezlerinde İngilizce becerilerini ilerletmek için sınıf dışında öğrenci aktivitelerine katılma seçeneği vardır. Bu aktiviteler daha organik olan kültürel etkileşimler sunmak üzere tasarlanmıştır. Öğrencilere kontrollü, gerçek hayat ortamında deneyimler sunar.

Belirli ELS Dil Okulu merkezlerindeki gönüllü çalışma fırsatları, içinde eğitim gördüğünüz topluluk hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlar. Bu gönüllülük programları huzur evini ziyaret gibi aylık düzenli projelerden veya Şükran Günü’nde evsizlere yemek dağıtmak ya da Noel’de oyuncak dağıtımı gibi dönemsel projelerden oluşabilir. ELS’nin kampüs içindeki merkezlerinde eğitim alan öğrenciler, okulun tesis ve hizmetlerine tam erişimden faydalanır. Bunlara okul kütüphanesi, yemekhane ve kafeler, bilgisayar laboratuvarları, eğlence merkezleri, spor ve sağlık dersleri, havuzlar, tırmanma duvarları ve daha birçok şey dahildir.

ELS Dil Okulu Fiyatları okulların bulunduğu ülke ve şehre, ders yoğunluğuna, göre farklılık göstermektedir. ELS Dil Okulları ile detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve ELS Dil Okulu Fiyatlarını okul detay sayfalarında bulabilirsiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, ELS Dil Okulları Türkiye Resmi Temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. ELS Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.