Kings Education Dil Okulları

DİL OKULLARI
2 Ülke
42 Şehir
7 Okul
Kings Education Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Temizle FİLTRELE Kapatma ikonu
OKULLAR
Aşağıya ok ikonu Yukarıya ok ikonu
ÜLKELER
ŞEHIRLER
OKULLAR

Kings Education Dil Okulları, 1957 yılında İngiltere Bournemouth’ta Frederick King tarafından kurulmuştur.  Kings Education, Amerika’da Los Angeles, New York ve Boston’da; İngiltere’de Bournemouth, Brighton, Londra ve Oxford’ta kampüslere sahiptir. 60 yılı aşkın eğitim tecrübesiyle Kings Education kendini ispatlamış ve önemli kurumlardan onay ve akredite almış bir kurumdur.

  Kings Education’da, genel İngilizce programlarının yanı sıra, yoğun kurs, IELTS,TOEFL, kariyer İngilizcesi, English Plus kursları ve üniversiteye geçiş programları da vardır. 12 hafta ya da daha uzun süreliğine yoğun kurs veya yoğun İngilizce diploması alan öğrencilere, anlaşılan seviyeye geleceklerine dair garanti etmektedir. Kings Education, öğrencinin tüm derslere gelmesi ve tüm ödevleri yapmasına rağmen, eğitim başında amaçlanan İngilizce seviyesine gelememesi durumunda, öğrencinin amaçlanan seviyeye ulaşana kadar ücretsiz eğitim garantisi vermektedir. Kings Education’ın konaklama seçenekleri, öğrenci yurdu, öğrenci evi ve aile yanı konaklamadır.

  Kings Education Dil Okulu Fiyatları okulların bulunduğu ülke ve şehre,  ders yoğunluğuna,  göre farklılık göstermektedir. Kings Education Dil Okulları ile detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Kings Education Dil Okulu Fiyatlarını okul detay sayfalarında bulabilirsiniz.

  United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Kings Education Dil Okulları Türkiye Resmi Temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Kings Education Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.