Üniversite konaklamalarında genellikle yurt ve özel konaklama opsiyonları bulunmaktadır.

ÖĞRENCİ YURTLARI

Bulunduğu ülkenin şartlarına göre daha bağımsız ve serbest bir yaşam tarzı olan öğrenciler için, öğrenci yurtlarında konaklamayı tercih edebilirler. Öğrenci yurtları şehir merkezine ve okula yakın lokasyonlarda yer almaktadır. Odalar, tek veya çift kişilik olabilir. Birçok öğrenci yurdu, konforlu odalarının yanı sıra, çalışma ve dinlenme odaları, telefon, televizyon, kütüphane, bilgisayar odaları ve spor salonlarına da sahiptir. Öğrenci yurtlarında genelilkle yemek verilmez ancak bazı yurtların öğrenci kullanımına açık mutfakları bulunur. 

ÖZEL KONAKLAMA ALTERNATİFLERİ

Öğrenciler,yurt konaklamalarına alternatif olarak bireysel oda,ev veya studio tarzı daireler kiralama seçeneğini de tercih edebilirler. Bu konaklamalar maliyet olarak yüksek olsa da eşyalı veya eşyasız seçeneklerinin olması,bölgesine, oda sayısına göre değişen fiyatlara sahiptir. Öğrenciler bütçelerine göre veya kendilerini rahat hissedebilecekleri seçenekleri değerlendirebilir.

YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNDE EN POPÜLER 6 ÜLKE

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI