United Towers ile CIEE Work and Travel Summer 2021 programına kayıtlıysanız:

Yeni sezona ait işleri online Beacon hesabınıza (https://beacon.ciee.org) girip “View Hiring Event” butonuna tıklayarak inceleyebilir ve danışmanınızla koordineli olarak size en uygun iş için işveren görüşmenizi netleştirebilirsiniz. Hiring Events sayfasında sezon boyunca yeni iş görüşmelerinin (hiring events) eklediğini göreceksiniz. O nedenle iş eşleşmeniz yapılana kadar danışmanınızın da yönlendirmesi ile belirli aralıklarla lütfen Beacon hesabınıza girip eklenen iş görüşmelerini ve işleri incelediğinize emin olun.

Henüz kayıtlı değilseniz:

Aşağıda geçen sezonda katılımcılarımızın yerleşmiş oldukları işlerin profillerini bulabilirsiniz. Bu profilleri örnek olarak incelemeniz maksadı ile sizlerle paylaşıyoruz. İşler genel olarak her yıl tekrar eder ama farklılıklarda gösterebilir. Geçen seneye ait profiler size ortalama bir fikir verecektir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI