GERİ
İLERİ

UNITED TOWERS İLE YURTDIŞINDA LİSE EĞİTİMİ

4 ülke ve 40+ Lise ile yurtdışında eğitim alın!

Yurtdışında Lise Eğitimi ve Yurtdışı Lise Değişim Programları öğrencilere sağladığı kazanımlar sebebiyle son yıllarda daha fazla talep edilmeye başlanmıştır. Yurtdışında Lise Eğitimi alan öğrenciler bulundukları ülkenin eğitim sistemine ve müfredatına erken yaşlarda uyum sağlayarak daha başarılı ve verimli bir yüksek öğrenim dönemi geçirirler. Yine bu süreçte öğrenciler akademik ve sosyal hayatta yabancı dili yoğun kullanarak yabancı dil gelişimlerini tamamlarlar. Yurtdışında Lise Eğitiminin bir diğer önemli kazanımı da diploma ve not sisteminin uluslararası geçerliliğinin bulunmasıdır. Alınan lise diploması ve yapılan başarılı bir ortalama öğrencilere dünyanın birçok önemli üniversitesinin kapılarını açacaktır.

Yurtdışında Lise eğitiminin belki de en önemli avantajı; öğrencilerin hayata daha erken yaşlarda atılabilmesi, kariyerlerine Türkiye’de ki yaşıtlarından yaklaşık 2 yıl erken başlayabilmeleridir. Erken yaşlarda farklı bir ülkede eğitimi almak, farklı kültürlerden insanlarla bir arada yaşamak öğrencilere önemli bir hayat deneyimi kazandırmanın yanı sıra öz güvenlerini artıracak ve kişisel gelişimine büyük katkı sağlayacaktır.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Dünya’nın en seçkin 4 ülkesinde 40’dan fazla lisenin Türkiye Resmi Temsilciliğini yürütmekte olup öğrencilerin gelecek planlarına en uygun ülke, şehir, yurtdışı lise ve program seçimlerine rehberlik etmektedir.

İngiltere’de Lise Eğitimi, Kanada’da Lise Eğitimi, İrlanda’da Lise Eğitimi, Amerika’da Lise Eğitimi ve Amerika Lise Değişim Programları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen bilgi istek formunu doldurun. Deneyimli danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

YURTDIŞINDA LİSE İÇİN POPÜLER 4 ÜLKE

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI