Kaplan International Languages Dil Okulları

DİL OKULLARI
4 Ülke
53 Şehir
19 Okul
Kaplan International Languages Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Temizle FİLTRELE Kapatma ikonu
OKULLAR
Aşağıya ok ikonu Yukarıya ok ikonu
ÜLKELER
ŞEHIRLER
OKULLAR

Kaplan International Dil Okulu, 80 yılı aşkın profosyonel ve kişisel hedeflerine ulaşmalarında öğrencilere yardım etmektedir. Kaplan International Dil Okulları, Londra’nın kalbinin attığı noktadan New York’taki Central Park’ın yanı başına kadar, dünyanın her yerinde en unutulmaz konumlarda bulunmaktadır. Kaplan Dil Okullarının, dünya çapında 10 ülkede 40’ı aşkın dil okulları vardır. Her yıl, 150 farklı ülkeden 40.000'den fazla öğrenciye dil eğitimi vermektedir. Kaplan Dil Okulu öğrencilerinin  %97'si Kaplan International Dil Okullarını tavsiye etmektedir.

  Kaplan Dil Okulları portfolyosu; İngiltere, İrlanda, Amerika, Kanada'daki İngilizce okullarının yanı sıra  İsviçre, Fransa ve Almanya’daki İngilizce, Fransızca ve Almanca eğitim veren Alpadia dil okullarını da kapsar. 

  Kaplan’da kaliteli ve yoğun bir eğitimin İngilizce öğrenmenin en etkili yolu olduğuna inanmaktadır. Yoğun, pratik, en modern eğitim metotları ve her yerden erişebileceğiniz ileri müfredatı ile öğrencilere kusursuz bir öğrenme deneyimi sunmaktadır. Benzersiz karma eğitim sistemiyle; dijital, metin tabanlı ve karşılıklı eğitim yöntemlerinin güçlü yanlarından yararlanmak üzere uluslararası uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından tasarlanmıştır. Kaplan Dil Okullarının kitapları, çevrimiçi kaynakları ve kulüpleriyle birlikte çalışarak sınıfta, hareket halinde ve evde hızla öğrenmemize yardımcı olur. Kaplan’da öğrenciler eğitimlerini  tamamladıktan sonra bile K+ Online ve K+ Online Extra aboneliği ile alıştırma yapmaya devam edebilir ve becerilerini güncel tutabilir. K+ CEFR ( Avrupa Ortak Dil Kriterleri) seviyeleri ile uyumludur.

  Kaplan Dil Okulu Fiyatları okulların bulunduğu ülke ve şehre,  ders yoğunluğuna,  göre farklılık göstermektedir. Kaplan Dil Okulları ile detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Kaplan Dil Okulu Fiyatlarını okul detay sayfalarında bulabilirsiniz.

  United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Kaplan Dil Okulları Türkiye Resmi Temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Kaplan Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.