United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı'nın 20 yıla yaklaşan deneyimi ile dünyanın en seçkin dil okullarının Türkiye Resmi Temsilciğini yürütüyor ve danışmanlık hizmetlerimizden hiçbir ekstra ücret talep etmiyoruz.

Öğrencilerimize yalnız birkaç ülke, birkaç okul değil, 12 ülkede yaklaşık 300 farklı dil okulundan oluşan geniş bir portfolyo sunuyoruz. Web sitemizde 300 farklı dil okulu merkezinin tüm bilgilerine erişebilir, danışmanlarımızdan ekstra bilgiler talep edebilirsiniz. 

Dil Eğitimi Departmanında ki bütün danışmanlarımız İngiltere, İrlanda, Amerika ve Kanada başta olmak üzere sunmakta olduğumuz tüm dil okullarını belirli periyotlarda ziyaret ederek edindikleri birikim ile sizlere en doğru, en pratik ve en gerçekçi bilgileri sunarlar. Sahip oldukları deneyim ile ihtiyaçlarınıza en uygun tercihi yapmanızı sağlarlar.

United Towers her zaman okulların yayınlamış olduğu resmi fiyatları üzerinden işlem yapar, bütün okulların güncel kampanyalarını takip ederek öğrencilerine En iyi - En Doğru Fiyatı sunar.  

Her yıl yüzlerce dil okulu öğrencisine vize işlemlerinde danışmanlık eden deneyimli ekibimiz vize sürecini en doğru şekilde yürütür.

United Towers öğrencileri dil okulu ödemelerini resmi fatura karşılığında direkt okul resmi hesaplarına yapma ayrıcalığına sahip olup herhangi bir ödeme uyuşmazlığı vb sorunla karşılaşmazlar.

Destek departmanımız en uygun uçak biletini senin için araştırır, transfer hizmetlerini organize eder. 

Türkiye’den ayrılmadan tüm bilgilendirmelerin yapıldığı oryantasyon hizmeti verilir herhangi bir sürprizle karşılaşmazsınız.

Yurtdışı eğitiminiz süresince destek hizmeti devam eder. Ortaya çıkabilecek her sorunda UT’nin gücünü hep yanınızda hissedersiniz.

Bugüne kadar sadece dil eğitimi almak için United Towers’ı tercih eden 10.000 'i aşkın öğrenci bu ayrıcalığı yaşadı. Sizi de United Towers ile yurtdışı eğitim deneyimine bekliyoruz.

YURTDIŞI DİL OKULLARINDA EN POPÜLER 6 ÜLKE

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI