Amerika Yaz Okulları

YAZ OKULLARI
4 Şehir
10 Program
7 Okul
Amerika Yaz Okulları Header Görseli

Yurtdışında Yaz Okulu ile öğrenciler, yabancı dillerinin geliştirmenin yanı sıra, farklı kültürleri tanıma ve deneyimleme fırsatı bulmaktadır. Çeşitli gezilere ve aktivitelere katıldıkları yaz okulu programlarında öğrenciler yazlarını verimli bir şekilde geçirmektedir. Yurtdışında Yaz Okulu denildiğinde akla gelen ülkelerden biri de Amerika’dır. İngilizce’nin ana dil olması, farklı program opsiyonları ve çok çeşitli gezi seçenekleri Amerika’da Yaz Okulu Programlarını cazip kılar. 

Amerika Yaz Okulları kamu ve özerk akreditasyon kurumları tarafından eğitim, konaklama, fiziksel koşullar, sosyal olanaklar ve daha birçok konuda düzenli olarak denetlenmekte ve bu raporlar kamuya açık bir şekilde yayınlanmaktadır. Akredite olamayan, gerekli yeterlilikleri sağlayamayan okullara vizeye tabi öğrenciler kabul edilmemektedir. Bu sebeple EC English, ELS, FLS International, Kaplan International English, Kings Summer, OHLA , Stafford House Summer kurumlarca denetlenen okullar, öğrencilerin yaz okulu eğitim deneyimlerini sürekli iyileştirme çabasındadırlar.

Amerika Yaz Okulları, Amerika’nın Boston, Los Angeles, Malibu, Miami, New York, Orange County, San Anselmo, San Diego, St. Petersburg şehirlerinde konumlanmıştır. Bu şehirler, genç öğrenciler için oldukça eğlenceli, turistik,hareketli bir şehirlerdir. Amerika Yaz Okulları’nda birçok farklı program seçeneği sunulmaktadır. Amerika Yaz Okulları, eğitim kalitesi, program çeşitliliği, aktiviteleri, gezileri ve özenle seçilmiş aile yanı konaklama ve donanımlı yurt imkanlarıyla Amerika’da Yaz Okullarını cazip kılar. Aile yanı konaklama öğrencilere hem ana dili İngilizce olan ailelerle pratik yapma olanağı hem de Amerika kültürünü yakından tanıma fırsatı sunar. Maksimum 15-20 kişilik sınıflarda Yaz Okulu Eğitimi verilmektedir. Amerika’daki Yaz Okulları eğitimin yanı sıra, aktivite ve gezi programları sunmaktadır. Amerika Yaz Okullarında sportif ve sanatsal faaliyetler çok çeşitlidir. Her öğrencinin zevklerine, hobilerine uygun aktivite imkanları sunulmaktadır. Gezi günlerinde öğrencilerin hoşuna gidecek gezi planı yapılmaktadır, Universal Studio, Disneyland, Macera Adası, su parkları, müzeler, hayvanat bahçeleri, parklar gibi.

New York Yaz Okullarından Kings Summer ve ELS , şehir merkezlerine yakındır Geziler kapsamında Statue of Liberty, Central Park, Times Square, Empire State Binası, Soho, Six Flag Great Adventure gibi büyüleyici yerleri ziyaret edecek olan öğrenciler unutulmaz anılar biriktireceklerdir. New York çok uluslu ve metropolitan bir şehir olduğu için yaz okulu öğrencilerinin dünya görüşünü ve ufuklarını da açar.

San Diego Yaz Okullarından 14-17 yaş arasına yaz okulu imkanı sunan Kaplan International’da dersler eğlenceli ve yaratıcı etkinliklerle geçmektedir. Kaplan San Diego Yaz Okulu programına katılan öğrenciler aile yanında iki kişilik odalarda konaklamaktadırlar ve ulaşım için öğrencilere toplu taşıma kartı ücretsiz olarak verilmektedir. Okulda sunulan aktiviteler: futbol, basketbol, yüzme, plaj oyunları ve eğlenceleri, dağcılık ve tırmanma, sörf, bisiklet sürme, bowling, mini golf, film geceleri, takım oyunları.

Miami Yaz Okullarından Open Hearts Language Academy (OHLA), 20 yılı aşkın tecrübeye ve 8 yıl üst üste Miami’nin en iyi dil okulu ünvanına sahiptir. OHLA, sunduğu gençlik kampı programlarında öğrencilerine modern tesislerinde eğitim verirken Miami gibi dünyanın önde gelen turizm merkezlerinden birinde muhteşem bir yaz tatili geçirme şansı tanımaktadır.

Amerika Yaz Okulu Fiyatları, okulların bulunduğu bölgeye, fiziksek koşullara, ders içerik ve yoğunluğuna, gezi-aktivite programlarının kalitesine göre farklılık göstermektedir. Amerika’da Yaz Okulu merkezleri ile detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Amerika Yaz Okulu Fiyatlarını okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Web sayfamızda bulunan akıllı filtreler ile size en uygun yaz okulu opsiyonuna kolayca erişebilirsiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Amerika’da bulunan yaz okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Amerika Yaz Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.