Kings Young Learners - Malibu Pepperdine Üniversitesi Yaz Okulu

Lokasyon ikonu Los Angeles - Amerika
Kings Young Learners - Malibu Pepperdine Üniversitesi Yaz Okulu görseli
Kings Young Learners - Malibu Pepperdine Üniversitesi Yaz Okulu
Lokasyon İkonu Los Angeles - Amerika
Resmi websitesini incelemek için tıklayınız
Kings Young Learners - Malibu Pepperdine Üniversitesi Yaz Okulu genel resmi
Kings Young Learners - Malibu Pepperdine Üniversitesi Yaz Okulu Hakkında

Kings Summer Malibu yaz okulu merkezi Los Angeles’ta Pepperdine Üniversitesi kampüsünde yer almaktadır. Genç öğrenciler için güvenli ideal bir atmosfer sunan Pepperdine Üniversitesi Pasifik Okyanusunun nefes kesici manzarasına sahiptir. Los Angeles’ın ünlü sahilleri, Hollywood, Beverly Hills ve Santa Monica’ya kolaylıkla ulaşılabilir konumda yer alması sebebiyle Kaliforniya’nın keyfini çıkarmak isteyen öğrenciler için birebirdir.

 

10-17 yaş arası öğrencileri kabul eden Kings Summer Malibu merkezinde haftada 15 saat İngilizce dersinin yanı sıra haftada 2 tam gün gezi de yer almaktadır. Tam gün gezi kapsamında öğrenciler Santa Monica, Six Flags Magic Mountain, Hollywood, Universal Studios, Venice Beach gibi Los Angeles’ın en popüler bölgeleri ziyaret edilmektedir. Öğleden sonraları ve akşamları da aktivitelerle dolu dolu geçiren öğrenciler için eğlence dolu bir yaz vadeden yaz okulunun bulunduğu Pepperdine Üniversitesi 832 dönümlük bir alana yayılmıştır. Kampüs içerisinde beyzbol, futbol, Amerikan futbolu ve diğer sporların oynanabileceği özel sahalar dışında tenis kortları, yüzme havuzu, beach voleybolu da bulunmaktadır. Tüm kampüs boyunca ücretsiz wi-fi sunulmaktadır. Konaklamalar kampüs içerisinde bulunan iki kişilik odalarda gerçekleşmektedir.

Eğitim ikonu
Eğitim Verilen Mekan
Üniversite Kampüsü
Yaş ikonu
Yaş Aralığı
10-17
Tarih ikonu
Program Tarihleri
26 Haziran - 30 Temmuz 2024
Tarih ikonu
Program Süresi
2-4 Hafta
Sınıf ikonu
Sınıf Mevcudu
15
Mezuniyet ikonu
Okul Öğrenci Kapasitesi
100
Tarih aralığı ikonu
Mesafeler
Los Angeles 30 Dk.
Havaalanı ikonu
En Yakın Havaalanı
Los Angeles (LAX)
Konaklama ikonu
Konaklama Seçenekleri
Yurt (Standart Paylaşımlı Oda)
Kurs ikonu
Haftalık Ders Saati
15 Saat
Geziler
Haftada 3 tam gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Universal Studios, Disneyland, Santa Monica, Venice Beach, Six Flags Magic Mountain, Outlet mall shopping Hollywood, Getty Museum, Beverly Hills, Griffith Park Observatory.

Yarım Günlük Geziler

Bulunmamaktadır.
Aktiviteler
Amerikan futbolu, Sanat ve El Sanatları, Beyzbol, Basketbol, ​​Dans, Disko, Yakartop, Defileler, Karaoke, Mini Olimpiyatlar, Film Geceleri, Quizler, Futbol, ​​Yüzme, Yetenek Gösterileri, Tenis, Voleybol ve Dünya Müziği Gecesi.

2024 Kings Young Learners - Malibu Pepperdine Üniversitesi Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program/Süre 2 Hafta 3 Hafta 4 Hafta Ekstra haftalar
Klasik Yaz Okulu $5.745,00 $8.285,00 $10.825,00 $2.540,00

* Program fiyatlarına kayıt, kurs, tam pansiyon konaklama, materyal, sertifika, aktivite ve geziler, havaalanı transfer hizmetleri dahildir.   

* Uçuşlar, seyahat sigortası, harçlık ücretleri kurs ücretlerine dahil değildir. Okul 16 yaş altı öğrenciler için extra tek yön için 275 USD "meet and greet" ücreti talep etmektedir.   

* Havalimanı gidiş ve dönüş transferleri program ücretine dahil olup LAX havalimanı için geçerlidir. Farklı havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.  

* Kings Colleges tarafından haftalık 60 USD karşılığında Sağlık Sigortası sunulmaktadır.

* Program kapsamında 100 USD depozito ücreti bulunmaktadır. Bu ücret okula varıldığında ödenir ve ayrılırken geri alınır.