Yaz Okulu Konaklama Opsiyonları

Yaz Okulu Konaklama Opsiyonları görseli

Bir ailenin üyesi olmak…

Aile yanı konaklama öğrencilere yabancı ailelerin yaşam tarzını yakından tanıma ve sınıfın dışında da İngilizce pratik yapma imkânını tanır. Tüm ailelerimiz deneyimli konaklama sorumlularımız tarafından özenle seçilmekte ve düzenli ziyaretler ile kontrol edilmektedir. Ailelerimiz ziyaretinizi verimli ve eğlenceli bir hale getirebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Ailelerimiz okullarımıza çok yakın ve genellikle yürüme mesafesindedir.

Yaz Okulu programlarında okullar tek ve çift kişilik oda da konaklama opsiyonları sunmaktadır. Paylaşımlı odayı tercih ederek farklı bir milletten arkadaş edinebilir ve birlikte İngilizce pratik yapabilirsiniz. Tüm ailelerimiz hafta içi günler sabah + akşam yemeği ve hafta sonları 3 öğün yemek sunarlar. Bazı okullar aile yanı konaklama ile okul arasında transfer hizmeti de sunmaktadır.

Veya Kampüste Öğrenci yurdunda kalmak…

Yurt konaklama 2-3-4 veya tek kişilik odalarda mevcuttur. Yurt konaklamanın en büyük avantajı farklı ülkelerden gelen öğrenciler ile arkadaşlık kurulabilmesidir. Öğrenciler sabahları ders görürken, bazı öğlen  ve akşam saatlerinde çeşitli spor ve eğlence aktiviteleri ile yurtta zaman geçirirler. Titizce hazırlanmış yemekler 3 öğün olarak kafeterya veya yemekhanelerde verilir. Tüm odalar düzenli olarak temizlenir. Yurtlarda sınıflar, etkinlik salonları, TV izleme salonları, spor merkezleri, yüzme havuzu, oyun sahaları gibi imkânlar bulunur. 24 saat sıcak su vardır.

Öğrencilerimizin memnuniyeti okullarımızın en önde gelen önceliğidir. Kurs yöneticileri; yurtta kalan öğretmenlerin, spor hocalarının ve danışmanların desteğinde her zaman yardıma hazırdırlar.

Yurtlarda 24 saat güvenlik görevlileri vardır.

Yurtdışı Yaz Okullarında En Popüler 5 Ülke