ESE Dil Okulları

DİL OKULLARI
5 Şehir
1 Okul
ESE Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Temizle FİLTRELE Kapatma ikonu
OKULLAR
Aşağıya ok ikonu Yukarıya ok ikonu
Kapatma ikonu Malta
ŞEHIRLER
OKULLAR

Malta'nın St.Julian's kasabasında bulunan European School of English 1996'dan bu yana öğrenci memnuniyeti ile var olan bir kurumdur. ESE Dil Okulları, 2012-2013 yıllarında birçok ödül almıştır Malta’nın en fazla akreditasyona sahip okuludur.

ESE Dil Okulları, turistlerinde çok rağbet gösterdiği Paceville bölgesindedir. ESE Dil Okulları, genel İngilizce, yoğun İngilizce ve iş İngilizcesi,kademik sınavlara hazırlık, üniversitelere giriş gibi programlar ile adayların yurtdışında üniversite eğitimlerine kabullerinde destek veren akademik programlar da sunmaktadır. Okulun sunmuş olduğu kendine ait ESE Residence gibi konaklamalar dışında öğrenciler, yakın mesafelerde bulunan öğrenci apartlarında, otellerde ve Maltalı ailelerin yanında da konaklama imkanına sahiptir. ESE Dil Okulları, Malta’nın güzelliklerinden faydalanmalarını sağlayacak aktivite programları da yapmaktadır.

ESE Dil Okulu Fiyatları okulların bulunduğu ülke ve şehre, ders yoğunluğuna, göre farklılık göstermektedir. ESE Dil Okulları ile detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve ESE Dil Okulu Fiyatlarını okul detay sayfalarında bulabilirsiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, ESE Dil Okulları Türkiye Resmi Temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. ESE Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.