İngiltere Yaz Okulları

YAZ OKULLARI
23 Şehir
118 Program
85 Okul
İngiltere Yaz Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Temizle FİLTRELE Kapatma ikonu
PROGRAMLAR
Aşağıya ok ikonu Yukarıya ok ikonu
Kapatma ikonu İngiltere
ŞEHIRLER
PROGRAMLAR
OKULLAR

Yurtdışında İngilizce Eğitimi denildiğinde akla ilk gelen ülke ingilizce’nin ana vatanı İngiltere’dir. İngiltere Dil Okulları, 2018 yılı verilerine göre 550 000 uluslararası öğrenciyi ağırlamıştır. İngiltere Dil Okulları’nın bu kadar yoğun bir şekilde tercih edilmesinin temel sebebi ise İngiltere’nin, İngilizce Dil Eğitimi’nde ki yaklaşık yüzyıllık deneyimi ve İngiltere’de Dil Eğitimi Sektörünün kurumsallaşmış yapısıdır. 

İngiltere Dil Okulları kamu ve özerk akreditasyon kurumları tarafından eğitim, konaklama, fiziksel koşullar, sosyal olanaklar ve daha birçok konuda düzenli olarak denetlenmekte ve bu raporlar kamuya açık bir şekilde yayınlanmaktadır. Akredite olamayan, gerekli yeterlilikleri sağlayamayan okullara vizeye tabi öğrenciler kabul edilmemektedir. Bu sebeple British Council, English UK, IALC, Quality English, Equals vb. kurumlarca denetlenen okullar öğrencilerin eğitim deneyimlerini sürekli iyileştirme çabasındadırlar. 

İngiltere Dil Okulları, Londra, Oxford, Brighton, Bournemouth, Cambridge başta olmak üzere birçok şehirde bulunmaktadır.  İngiltere’de ki dil okullarının bazıları zincir yani çok merkezlidir. Bazıları ile önemli bir geçmişe sahip, butik eğitim veren bağımsız okullardır. İngiltere Dil Okulları’nda birçok farklı program seçeneği sunulmaktadır. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Dönem Programları, TEOFL, IELTS Sınav Hazırlık Programları, İş İngilizcesi Kursları, Yaz Okulları en çok tercih edilen programlardır.

İngiltere Dil Kursları birçok farklı konaklama opsiyonu sunmaktadır. Aile Yanı Konaklama öğrencilere hem ana dili İngilizce olan ailelerle pratik yapma olanağı hem de İngiliz kültürünü yakından tanıma fırsatı sunar. Bu açıdan aile yanı konaklama İngiltere Dil Eğitimi Konaklama Alternatiflerinden en çok tercih edilenidir. Yurt Konaklamalar ise daha özgür ve daha konforlu konaklama biçimleridir. İngiltere’ de ki birçok dil okulu 5-6 öğrencinin birlikte konaklayabilecekleri öğrenci evi seçeneği de sunmaktadır.  

İngiltere’de yaşam öğrenciler için son derece rahattır. İngiltere’de ulaşım, toplu taşıma ve bisikletle yapılmaktadır. Eğitim alınan şehrin ve ülkenin hemen hemen her noktasına toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür.

İngiltere Dil Okulu Fiyatları okula, okulun bulunduğu bölgeye ve eğitim kalitesine göre farklılık göstermektedir. İngiltere’de Ekonomik Dil Okulu opsiyonları bulunmaktadır.  İngiltere Dil Okulu Kampanyaları da yılın değişik dönemlerinde yapılmaktadır. Birçok okul %15 ile %35 arasında değişen dönemlik indirimler sunmaktadır. 

İngiltere’de Dil Eğitimi ve İngiltere Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve İngiltere Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.  

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İngiltere’de bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. İngiltere Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.