Studio Cambridge - Sir Edward Yaz Okulu Hakkında

Studio Cambridge Sir Edward yaz okulu, Cambridge bölgesinde oldukça güvenli bir şehir olan Ely’de bulunmaktadır.  1083’te inşa edilen ve şehrin sembolü haline gelen katedral bu kenti aynı zamanda en güzel korunmuş orta çağ kentlerinden bir tanesi konumuna getirmiştir. Bu orta çağ binalarının birçoğu King’s School eğitim tesisleri ve yurtlarıdır.

King’s School, Sir Edward yaz okulu programında öğrencilerimize 2008 yılından beri ev sahipliği yapan tesislerdir. Bu okul için Harry Potter hissiyatı veren bir kampüs diyebiliriz. Okulun arazisinden muhteşem Ely Katedralini seyredebilir ve şehir merkezi ise yaklaşık 3 dakikada ulaşabilirsiniz. Şehirde geleneksel bir İngiliz alışveriş caddesi yer alır ve trend butikleri takiben ise klasik bir pazar alanı vardır. Kampüs tüm sosyal ve sportif imkanlara sahiptir. Yurt, spor tesisleri ve eğitim binaları aynı kampüs içerisindedir.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Özel Lise Kampüsü

Yaş Aralığı

8-16

Program Tarihleri

10 Temmuz 2022 - 31 Temmuz 2022

Program Süresi

2-4 Hafta

Sınıf Mevcudu

16

Okul Öğrenci Kapasitesi

100

Mesafeler

Londra 1,5 Saat

En Yakın Havaalanı

Stansted Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Yurt (Standart Tek Kişilik Oda), Yurt (Standart Paylaşımlı Oda)

Haftalık Ders Saati

15 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Her hafta 2 tam ve 1 yarım gün gezi düzenlenmektedir

Tam Günlük Geziler

Londra içi Geziler (St James’ Park, Big Ben, Parlamento Binası, Westminster Abbey, Trafalgar Square, British Museum), Warwick Castle, Chessington World of Adventures,Windsor Castle, Ely Cathedral, Cambridge

Yarım Günlük Geziler

Cambridge şehir turları, Cambridge Üniversite Turları (King’s College)

Aktiviteler

Futbol, Film, Hamur Şekillendirme, Bingo, Kostüm Tasarımı, Karakalem Çalışması, Caz Aerobiği, Kurabiye Dekorlama, Sihirbazlık Yapma, Basketbol, Olimpiyatlar, Origami, Frizbi Oyunu, Tenis, T-shirt Boyama, Quizler, Kriket, Kartpostal Dizaynı

2022 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

Klasik Yaz Okulu

£ 2175

£ 2865

£ 3255

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Havaalanı gidiş dönüş transferleri program ücretine dahil olup Heathrow ya da Stansted Havalimanlarından her pazar gerçekleştirilecek varışlar ve ayrılışlar için geçerlidir. Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

* Okul tarafından ek bir ücret karşılığında sağlık sigortası sunulmaktadır.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.