Yurtdışında Lise Eğitimi’nin maliyetleri ülkeden ülkeye, okuldan okula farklılıklar göstermektedir. Yurtdışında Lise Eğitimi fiyatlarını kıyaslarken lütfen eğitim ücretlerinin yanı sıra konaklama, yeme içme, ulaşım ve bunun yanında guardianship (bazı okullarda alınması zorunlu tutulan veli hizmeti) gibi maliyetlerini de göz önünde bulundurunuz.

Bu kıyaslamayı doğru yapabilmeniz adına resmi anlaşmalı olduğumuz bütün ülkelerde ki liseler, İngiltere Liseleri, Amerika Liseleri, İrlanda Liseleri ve Kanada Liseleri, ile ilgili detayları ve detaylı fiyat listelerini web sayfamızda bulabilir ve doğru bir şekilde kıyaslayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra bazı yurtdışı liseleri Türk öğrencilere özel kısmi indirim ve özel burslar sunabilmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen United Towers Yurtdışı Lise danışmanları ile iletişime geçiniz.

YURTDIŞINDA LİSE İÇİN POPÜLER 4 ÜLKE

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI