Kanada Yaz Okulları

YAZ OKULLARI
3 Şehir
7 Program
7 Okul
Kanada Yaz Okulları Header Görseli

Yurtdışında Yaz Okulu Programları ile öğrenciler yabancı dillerini geliştirmenin yanı sıra, farklı kültürleri tanıma ve deneyimleme fırsatı bulmaktadır. Çeşitli gezilere ve aktivitelere katıldıkları yaz okulu programlarında öğrenciler, yazlarını verimli bir şekilde geçirmektedir. Yurtdışında Yaz Okulu denildiğinde son yıllarda akla gelen ülkelerden biri de Kanada ’dır. Kanada ’da resmi dillerden birinin İngilizce olması sebebiyle Kanada ’da Yaz Okulu Programları ilgi görmektedir. 

Kanada Yaz Okulları kamu ve özerk akreditasyon kurumları tarafından eğitim, konaklama, fiziksel koşullar, sosyal olanaklar ve daha birçok konuda düzenli olarak denetlenmekte ve bu raporlar kamuya açık bir şekilde yayınlanmaktadır. Akredite olamayan, gerekli yeterlilikleri sağlayamayan okullara vizeye tabi öğrenciler kabul edilmemektedir. Bu EC English, ELS, ILAC, ILSC kurumlarca denetlenen okullar, öğrencilerin yaz okulu eğitim deneyimlerini sürekli iyileştirme çabasındadırlar.

Kanada Yaz Okulları, Kanada ’nın Montreal, Toronto, Vancouver şehirlerinde konumlanmıştır. Kanada Yaz Okulları’nda birçok farklı program seçeneği sunulmaktadır. Kanada Yaz Okulları, eğitim kalitesi, program çeşitliliği, aktiviteleri, gezileri ve özenle seçilmiş aile yanı konaklama ve donanımlı yurt imkanlarıyla Kanada ’da Yaz Okullarını cazip kılar. Aile yanı konaklama öğrencilere hem ana dili İngilizce olan ailelerle pratik yapma olanağı hem de Kanada kültürünü yakından tanıma fırsatı sunar. Kanada’daki Yaz Okulları eğitimin yanı sıra, aktivite ve gezi programları sunmaktadır. Kanada Yaz Okullarında sportif ve sanatsal faaliyetler çok çeşitlidir. Her öğrencinin zevklerine, hobilerine uygun aktivite imkanları sunulmaktadır.

Vancouver Yaz Okullarından ILSC, University of Britisih Columbia kampüsünde yaz okulu programına katılan öğrenciler, aynı zamanda okulun sunduğu çeşitli aktivite ve gezi programlarına da katılabilirler. ELS Vancouver yaz okulu ise ailelere de dil okulu programları sunmaktadır.

Montreal Yaz Okullarından EC, yaz okulu programını Dawson yapmaktadır. Program kapsamında öğrencilere sınırsız seyahat kartları verilmektedir. Öğrenciler Kanadalı ailelerde konaklarlar. Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

Kanada Yaz Okulu Fiyatları okulların bulunduğu bölgeye, fiziksek koşullara, ders içerik ve yoğunluğuna, gezi-aktivite programlarının zenginliğine göre farklılık göstermektedir. Kanada Yaz Okulu merkezleri ile detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Kanada Yaz Okulu Fiyatlarını okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Web sayfamızda bulunan akıllı filtreler ile size en uygun yaz okulu opsiyonuna kolayca erişebilirsiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Kanada’da bulunan yaz okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Kanada Yaz Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.