Güney Afrika Dil Okulları

DİL OKULLARI
4 Okul
Güney Afrika Dil Okulları Header Görseli

Yurt dışında İngilizce eğitimi almak için Güney Afrika’ya mı gidilir demeyin hiç çünkü Güney Afrika kıtanın en gelişmiş bölgesidir. Yıllar boyu İngiliz sömürgesi altında kalan kıta, İngilizce dilini oldukça yaygın kullanmaktadır. Güney Afrika 56 milyon nüfusuyla oldukça büyük bir ülkedir. Dil eğitimi alanında kendisini her geçen gün güncelleyip geliştiren Güney Afrika Cumhuriyeti, eğitim kalitesi ve okul fiyatları açısından en tercih edilen güzel yerlerden biridir.

Güney Afrika Dil Okulları, Güney Afika’daki denetleyici eğitim kurumları tarafından okulun eğitim kalitesi, konaklama, der alanları, materyalleri gibi etkenlere bakılarak düzenli şekilde denetlenip kontrol edilirler. Güney Afrika dil okullarının beklenilen eğitimin kalitesi ve sunulan olanaklar bakımından oldukça iyi ve doyurucu olması son zamanlarda Güney Afrika’da dil eğitimi alma düşüncesini oldukça cazip  kıldı.

Güney Afrika Dil Okulları, başkent Cape Town , Juannessburg, Pretoria, Pilanesberg olmak üzere pek çok şehirde bulunmaktadır.  Çok sayıda İngilizce dil kursunun olması, Güney Afrika’da dil eğitimi almak isteyenler için avantajlar ve çeşitlilik sunmaktadır. Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Pratik İngilizcesi, Bire-bir İngilizce, IELTS ve Cambridge sınav hazırlık programları alanında Güney Afrika’da Ingilizce dil eğitimi alabilir ve öğrencilerin isteklerine göre kurs seçenekleri sunulabilmektedir.

Güney Afrika’da dil okulları pek çok farklı konaklama opsiyonu sunmaktadır. Güney Afrika dil okullarında konaklama fiyatlarının uygun olması, öğrencilere daha az maliyetle, kaliteli eğitim alma imkanı sunmaktadır. Konaklama seçenekleri aile yanı, yurt, öğrenci evi ve otelde konaklama seçenekleriyle öğrencilerin istedikleri gibi bir konaklama seçme imkanını sağlamaktadır.

Güney Afrika’da Dil Okulu Fiyatları okula, okulun bulunduğu bölgeye ve eğitim kalitesine göre farklılık göstermektedir. Güney Afrika’da Ekonomik Dil Okulu opsiyonları bulunmaktadır. Güney Afrika’da Dil Okulu Kampanyaları da yılın değişik dönemlerinde yapılmaktadır. Birçok okul %15 ile %35 arasında değişen dönemlik indirimler sunmaktadır. 

Güney Afrika’da Dil Eğitimi ve İngiltere Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Güney Afrika Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.  

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Güney Afrika’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Güney Afrika Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.

Sık Sorulan Sorular
Eğitim süresi ne kadar?
Artı ikonu Eksi ikonu

Eğitim süresi en az 2 hafta olup, 2 hafta ve üzerinde arzu ettiğiniz süre için eğitim alabilirsiniz.

Hangi tarihlerde eğitimime başlayabilirim?
Artı ikonu Eksi ikonu

Kurslar her Pazartesi başlamakta olup, istediğiniz tarihte eğitiminize başlayabilirsiniz.

Kayıt işlemlerime ne zaman başlamalıyım?
Artı ikonu Eksi ikonu

Karar verdiğiniz en kısa zamanda kayıt işlemlerinize başlayabilirsiniz. En geç başvuru içinde gitmek istediğiniz tarihten en az 6-8 hafta önce başvuru yapmanızı öneririz. Konsolosluk işlemleri bazen normalden uzun sürdüğünden geç başvurular gidiş işlemlerinizi ve planlarınızı yavaşlatabilir.

Hangi hizmetleri sizden alacağım?Ücretli mi?
Artı ikonu Eksi ikonu

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak ülke, okul ve konaklama seçimlerinizi, vize başvuru sürecinizi, vize evraklarınızın hazırlanması ve vize randevunuzun alınması işlemlerini, ülke oryantasyonunuzu birlikte gerçekleştiriyor olacağız. United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak; dil okulu başvurularında herhangi bir danışmanlık veya rehberlik ücretimiz bulunmamaktadır.

Hangi vize tipi için başvurmam gerekiyor?
Artı ikonu Eksi ikonu

İlk 4 hafta vizesiz girip 12 haftaya kadar uzatabilirsiniz.

Aylık yaşam masrafları ne kadardır?
Artı ikonu Eksi ikonu

Haftalık ortalama 150 Euro olup kişi bazlı değişiklik göstermektedir.

Eğitim ücretleri ne kadardır?
Artı ikonu Eksi ikonu

Eğitim ücretleri seçeceğiniz program ve eğitim süresine göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Konaklama seçenekleri nelerdir? Kendi konaklamamı ayarlama şansım var mıdır?
Artı ikonu Eksi ikonu

Yurt, aile yanı, ev paylaşımı gibi seçenekler mevcuttur ancak kendi konaklamanızı ayarlama imkanınız da bulunmaktadır.

Okul ücret ödemeleri ne zaman ve ne şekilde yapılıyor?
Artı ikonu Eksi ikonu

Okul ödemeleri vize onayından önce yapılmaktadır. Elçilik ödendi dekontu görmek ister.

Pandemi sürecinde okulların COVID 19 planları nelerdir?
Artı ikonu Eksi ikonu

Okullar hükümet tarafından alınan önlemlere göre planlarını belirler ve güncel durumları danışmanlarımız tarafından takip edilerek öğrencilerimiz ile paylaşılır.