Cape Town Dil Okulları

DİL OKULLARI
4 Okul
Cape Town Dil Okulları Header Görseli

Cape Townda Dil Eğitimi almak dünyanın en hareketli ve nefes kesici şehirlerinden birinde eşsiz bir deneyim edinmek demektir. Cape Town Dil Okulları, İngilizce öğrenmek için mükemmel deneyimler edineceğiniz donanımlı okulları ve şehrin renkli genel yapısıyla harika imkanlar sunmaktadır. Cape Town’da derslerde arta kalan zamanlarda ister plajda uzanın , ister dağda keşif yürüyüşü yapın isterseniz Cape Town’un en güzel yerlerinde gezinin.

4 milyon nüfusu olan Cape Town, Güney Afrika'nin ikinci en kalabalık şehridir. Müthiş konumu, vahşi hayatı ve bembeyaz kum plajlarıyla, Cape Town dünyanın en güzel şehirlerinden biridir. Şehir pek çok aktiviteye ev sahipliği yapar. Sokakta el sanatları, yiyecek ve tekstil ürünleri satan pazarları, Avrupa moda butikleri, sanat galerileri, lüks otelleri ve sırt çantalı gezginlerin konaklayabileceği pansiyonları görebilirsiniz. Öğrenciler boş zamanlarını şehir turu, Cape noktası, şarap turu, Afrika restaurantı deneyimi, Robben adası ve Cape Town’daki meşhur Table Mountain dağı gezileri yaparak değerlendirebilirler.Temmuz ayında ortalama sıcaklık 12-15 derece iken, ocak ayında ortalama sıcaklık 25 derece civarındadır.Genel olarak sıcak ve ılıman iklim görülmektedir.

Cape Town’da Dil Okulları farklı kalite ve fiyat aralıklarında fazlaca opsiyon sunmaları, farklı yaş ve meslek grupları için program alternatiflerinin bulunması, Cape Town Konaklama Fiyatları’nın diğer İngilizce konuşulan ülkere göre daha ekonomik opsiyonlar sunmaktadır. Cape Town Dil Okulları, hareketli, turistik ve doğayla iç içe olmak isteyenler öğrenciler için idealdir.Cape Town’da Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedir. Cape Town Dil Okulları arasında LAL, EC ve Eurocentres en köklü ve en iyi olanlarındandır. Farklı kurs opsiyonlarıyla öğrencilerin arzusuna göre mutlaka bulacakları kursları mecvuttur. Cape Town’da ki Dil Okullarında Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Genel İngilizce + haftalık 2 özel ders, mini grup İngilizce, sınav hazırlık , 40+ için İngilizce (aktiviteli paket) kursları sunulmaktadır.

Cape Town Dil Okullarında Konaklama Fiyatları , aile yanı 140-220 GBP arasında değişirken Cape Town Dil Okullarında Yurt Konaklama Fiyatları 195-300 GBP arasında değişkenlik göstermektedir. Cape Town Dil Okulları Konaklama açısından çok fazla sayıda yurt, öğrenci evi ve rezidans opsiyonuna sahiptir.

Cape Town Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Cape Town Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz. 

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Cape Town’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Cape Town Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.