Lise Deneyimi Programları


İngiltere ve Amerika liseleri başta olmak üzere birçok lise uluslararası öğrencilere kısa süreli programlar sunmaktadır. Genel olarak Lise Deneyimi veya Lise Değişimi olarak adlandırabilecek programlar High School Term, International Transition Year, High School Abroad, Semester Abroad adlarıyla sunulmaktadır. Bu programlara katılım şartları okuldan okula değişiklik göstermektedir. Lise Deneyimi Programlarının temel amacı öğrencilere yurtdışında uluslararası bir eğitim deneyimi kazandırmak, gidilen ülkenin eğitim sistemini tanıtmak, dil becerilerini geliştirmek, farklı dersler aldırarak akademik deneyim kazandırmak ve öğrenciye kişisel gelişim fırsatı sunmaktır.

Bazı liseler Lise Deneyimi programlarında katılımcılarına tamamen farklı bir müfredat sunarken bazıları standart müfredat ve ekstra İngilizce eğitimleri sunmaktadır.

YURTDIŞINDA LİSE İÇİN POPÜLER 4 ÜLKE

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI