Studio Cambridge - Sir Michael Yaz Okulu Hakkında

Sir Michael Yaz Okulu, Studio Cambridge'in Salisbury Villas'ta bulunan ana binasında gerçekleştirilmektedir.1969 yılından beri, bu merkezinde yaz okulu programları hizmeti veren kurum, Victorian tarzı tarihi ve gösterişli bir binada eğitim vermektedir.  Şehir merkezine 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde, tren istasyonuna ise 400 m uzaklıkta ideal bir konumdadır. Okul yakınında spor sahaları, yüzme havuzu, açık ve kapalı spor tesisleri bulunmaktadır.Şehrin gelişmiş otobüs ağı bulunmakla birlikte National Rail tren ağıyla da İngilterenin diğer şehirlerinden Cambridge'e ulaşım sağlanabilmektedir. Nehir turuna çıkmak, tarihi müze ziyaretleri gerçekleştirmek ve canlı öğrenci hayatına dahil olmak isteyen öğrenciler için Cambridge ve bu program doğru adres olacaktır.

Studio Cambridge, 1954 yılında kurulmuş, Cambridge'deki en eski dil okuludur. Sir Michael yaz kampı, Cambridge'deki 5 Salisbury Villas'daki ana okulda genel İngilizce programı ile gerçekleştirilmektedir. Mükemmel konumda yüksek teknoloji bölgesi ile çevrili ve tarihi Cambridge şehir merkezine sadece 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Konaklama; kampüs dışında, okula yürüme mesafesinde, modern tek kişilik ve özel banyoludur. Okulda Klasik Yaz kursu konaklamalı ve konaklamasız olmak üzere iki farklı program bulunmaktadır. Basic Course programında konaklama imkanı sunulmamaktadır. Öğrenciler bu kampta haftalık 15 saat ders ve 1 tam gün gezi ile dolu dolu bir yaz süreci geçirebilirler.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Kurs Merkezi

Yaş Aralığı

13-17

Program Tarihleri

02 Temmuz 2023 - 27 Ağustos 2023

Program Süresi

2-8 Hafta

Sınıf Mevcudu

16

Okul Öğrenci Kapasitesi

180

Mesafeler

Londra 45 Dk.

En Yakın Havaalanı

Stansted Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Yurt (Tek Kişilik Özel Banyolu Oda)

Haftalık Ders Saati

15 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Haftada 1 tam gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Thorpe Park, Londra içi Geziler (Buckingham Palace, Big Ben, Covent Garden, British Museum), Warwick Castle,Leeds Castle, Brighton, Windsor Castle.

Yarım Günlük Geziler

Bulunmamaktadır.

Aktiviteler

Drama oyunları, Futbol, Yüzme, Hamur Şekillendirme, Bingo, Kostüm Tasarımı, Karakalem Çalışması, Kurabiye Dekorlama, Sihirbazlık Yapma, Basketbol, Voleybol, Olimpiyatlar, Origami, Frizbi Oyunu, Tenis, T-shirt Boyama, Quizler, Kriket, Kartpostal Dizaynı.

2023 Yaz Okulu Fiyat Listesi

 Program/Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

+ Hafta

Klasik Yaz Okulu 

£ 2350

£ 3150

£ 3950

£ 800

Gündüz Programı (Konaklamasız)

£ 810

£ 1215

£ 1620

£ 405

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, tam pansiyon konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Havaalanı gidiş dönüş transferleri program ücretine dahil olup Heathrow ya da Stansted Havalimanlarından her pazar gerçekleştirilecek varışlar ve ayrılışlar için geçerlidir. Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.