MLS International College

Lokasyon ikonu Bournemouth - İngiltere
MLS International College görseli
MLS International College
Lokasyon İkonu Bournemouth - İngiltere
Resmi websitesini incelemek için tıklayınız
MLS International College genel resmi

MLS International College Hakkında

MLS Bournemouth dil okulu 1987 yılında kurulmuş, British Council ve Ralsa akreditesine sahiptir,özellikle sunduğu sertifika ve diploma programları ile ingiltere'de adında söz etttiren ünlü bir okuldur.Ayrıca bünyesinde barındırdığı Private Further Education,Ncfe,Edexcel akreditasyonlarının yanı sıra EALTS,BULATS,CAMBRIDGE sınav merkezi olarak hizmet vermektedir.

MLS Bournemouth bünyesinde,Genel  ve Yoğun ingilizlizce kursları, Sınav hazırlık kursları olan Cambridge FCE CAE, IELTS,IBC (International Business Communication)Vocational Language kursları ve Üniversite yerlelştirme hizmetleri vermektedir. Bunun yanında ingilizce ile birlikte havacılık eğitimleri,Executive and Tailor Made LanguageTraining ve Öğretmenlik eğitimleri verilmektedir.Ayrıca Üniversite hazrılıklarına yönelik Pathway programları bulunmaktadır. Okul öğrencilere Yurt,Aile yanı,Misafirhane gibi farklı konaklama alternatifi sunmaktadır.Aile yanında çİft kişiik yada superior tarzı tek kişilik konaklama seçenekleri bulunmaktadır. 

İngiltere'nin en hareketli ve canlı şehirlerinden biri olan Bournemouth, Londra'ya yaklaşık 1,5 saatlik uzaklıkta uzaklıktaktadır.Öğrenciler için Londra lokasyonuna alternatif olarak düşünülen bu merkez özellikle yaz aylarında eğitim yanında tatil yapma fırsatı sunmaktadır.Ortalama 450 öğrenci kapasiteli,modern sınıfları, bilgisayar odaları ve merkezi lokasyonuyla öğrenciler için eşsiz deneyimler sunmaktadır.

Programlar

Program İsmi Başlangıç Tarihi Program Süresi Program Ücreti Minimum Dil Seviyesi
Management, Marketing and English Studies 30 Eylül 2019, 11 Kasım 2019, 23 Aralık 2019 6,12,18,24 Hafta Haftalık 375 GBP CEFR B1
Business Simulation Programme Her Pazartesi 2-24 Hafta Haftalık 350 GBP CEFR B1