Stafford House International - Londra Sertifika Programi

Lokasyon ikonu Londra - İngiltere
Stafford House International - Londra Sertifika Programi görseli
Stafford House International - Londra Sertifika Programi
Lokasyon İkonu Londra - İngiltere
Resmi websitesini incelemek için tıklayınız
Stafford House International - Londra Sertifika Programi genel resmi

Stafford House International - Londra Sertifika Programi Hakkında

Stafford House International, 1952 yılında kurulan Cambridge Education Group’ un dil eğitimi sunduğu markasıdır. Dil eğitimi alanında 60 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Stafford House School of English, İngiltere ve Amerika'nın önemli öğrenci şehirlerindeki merkezlerinden sonra 2016 yılında da Kanada’ da açtığı okullarla, dil eğitimi, yaz kampları, lise eğitimleri ve üniversiteye hazırlık programları sunmaktadır. Accet, English USA, BPPE, Languages Canada, Cambridge English Language Assessment Authorised Centre ve British Council akreditasyonları bulunan Stafford House aynı zamanda Birleşik Krallık’ ta bulunan dil okullarının eğitim kalitesini geliştirme amacıyla kurulmuş English UK kurumunun da üyesidir.

Stafford House International Londra merkezi, dünyanın en heyecan verici şehirlerinden olan Londra’ nın merkezinde, Holborn istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. İnteraktif tahtalara sahip 19 sınıfı bulunan Stafford House Londra; öğrenci sosyal alanı, IT alanı, kütüphane, kafeterya, kantin, bireysel çalışma odası ve ücretsiz kablosuz internet olanakları ile Londra’ nın kalbinde, öğrencilere muhteşem bir eğitim alanı sunmaktadır.

Stafford House International Londra merkezi, öğrencilerine aile yanı konaklamanın haricinde okula yürüme mesafesinde ve toplu taşıma ile ulaşım mesafesinde çeşitli oda seçenekleri olan yurt ve paylaşımlı öğrenci dairesi konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Stafford House’ un Londra merkezinde, dil eğitimi programları haricinde Marketing, Project Management ve Business Management sertifika programları da sunulmaktadır.

Programlar

Program İsmi Başlangıç Tarihi Program Süresi Program Ücreti Minimum Dil Seviyesi
Marketing 2 Ocak 2019, 25 Mart 2019, 17 Haziran 2019, 9 Eylül 2019 4 Hafta 1500 GBP Upper-Intermediate
Project Management 28 Ocak 2019, 22 Nisan 2019, 15 Temmuz 2019, 7 Ekim 2019 4 Hafta 1500 GBP Upper-Intermediate
Business Management 25 Şubat 2019, 20 Mayıs 2019, 12 Ağustos 2019, 4 Kasım 2019 4 Hafta 1500 GBP Upper-Intermediate