Boston Dil Okulları

DİL OKULLARI
19 Şehir
7 Okul
Boston Dil Okulları Header Görseli

Boston, Amerika’nın kültür, sağlık ve finans başkenti olarak bilinir. Modern ve tarihi yapısı, muhteşem nehir ve liman manzarası ile uluslararası öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerden biridir. Özgürlük Yolu denilen yaklaşık 5 kilometrelik yürüyüş yolunda yürüyerek aralarında Bunker Hill Anıtı ve Paul Revere Evi’nin de olduğu, şehrin en tarihi 16 bölgesini keşfedebilirsiniz. Boston Red Sox’un sahasında profesyonel bir beyzbol maçının heyecanını yaşayabilirsiniz. Massachusetts'in siyasi tarihinde önemli bir yere sahip olan ve 1742’de inşa edilen Faneuil Hall’u ziyaret edebilirsiniz. Hemen yanında Faneuil Hall Pazar Bölgesi'ni ve Cuma-Cumartesi günleri kurulan açık hava pazarı Haymarket'i gezebilirsiniz.

Boston Dil Okulları, hareketli, turistik ve çok sayıda uluslararası öğrencinin bulunduğu metropol bir şehirde eğitim almak isteyen öğrenciler için idealdir. Boston Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişiklik göstermektedir. Boston Ekonomik Dil Okulları arasında gösterilen “Talk English” ve “Stafford House” okullarında, uzun dönem programlarda haftalık ücretler 315-370 USD arasındadır.

Boston’ın En İyi Dil Okulları arasında yer alan Kaplan International, EC English, Kings Education, ELS ve LSI’da ise uzun dönem haftalık ücretler 305-478 USD arasındadır. Boston Dil Okulları’nda birçok farklı program seçeneği sunulmaktadır. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Dönem Programları, TOEFL, İş İngilizcesi Kursları, Yaz Okulları en çok tercih edilen programlardır.

Boston Aile Yanı Konaklama Fiyatları haftalık 275-420 USD arasında değişirken, Boston Yurt Konaklama Fiyatları 175-455 USD arasında değişkenlik göstermektedir. Boston Dil Okulları Konaklama açısından çok fazla sayıda yurt, öğrenci evi ve rezidans opsiyonuna sahiptir.

Boston Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Boston Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarındaki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Boston’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Boston Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.