Manchester Dil Okulları

DİL OKULLARI
23 Şehir
5 Okul
Manchester Dil Okulları Header Görseli

İngiltere’nin Londra’dan sonraki ikinci büyük şehri Manchester 550 000’lik bir nüfusa sahiptir. Çevresiyle birlikte 3,2 milyon kişinin yaşadığı şehir, Londra’ya 300 km mesafede bulunmaktadır. Premier Lig’in en güçlü takımlarından Manchester United ve Manchester City ‘ye ev sahipliği yapan şehirde The University of Manchester, Manchester Metropolitan University ve Royal Northern College of Music adında 3 önemli üniversite de bulunmaktadır.

Manchester’ın metropol şehir olma özelliği, 80 bine yakın öğrenci nüfusu, müzik ve futbol şehri olması, dinamik yapısı ve Londra ve çevre şehirlere göre daha uygun yaşam maliyetleri ile dil eğitimi için tercih edilen şehirlerden biri haline gelmesini sağlamıştır.

Kaplan Manchester , BSC Manchester, NCG Manchester, IH Manchester, ve EC Manchester , Manchester’ın En İyi Dil Okulları’dır. NCG, Manchester’ın Ekonomik Dil Okulları’ndandır. Kaplan , EC, IH ve BSC Manchester^da bulunan çok şubeli zincir dil okullarıdır.

Manchester Dil Okulu Fiyatları, uzun dönem genel İngilizce haftalık 155-165 GBP arasında değişkenlik göstermektedir. Manchester Dil Okullar Konaklama Ücretleri ise Aile Yanı Konaklama haftalık 150-190 GBP, yurt konaklama haftalık 180-210 GBP arasında değişkenlik göstermektedir.

Manchester Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Manchester Dil Okulları Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Manchester’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Manchester ve Manchester Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz.