Leeds Dil Okulları

DİL OKULLARI
23 Şehir
1 Okul
Leeds Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Kapatma ikonu İngiltere
ŞEHIRLER
OKULLAR

İngiltere’nin kuzeyindeki West Yorkshire bölgesinde yer alan Leeds, Londra ya 320 km uzaklıktadır. 800000 nüfuslu Leeds, ülkenin en fazla öğrenci popülasyonuna sahip 4. Şehridir. The University of Leeds, Leeds Beckett University, Leeds Trinity University, Leeds Arts University ve The University of Law şehirde ki üniversitelerdir. Leeds kuzeyde olması sebebiyle biraz daha soğuk olup kış aylarında hava sıcaklığı 0-4 C, yaz aylarında ise 8-18 C arasında değişkenlik göstermektedir.

Leeds, İngiltere’de Dil Eğitimi için tercih edilen en popüler şehirlerden biri olmasa da büyük şehir olanaklarına sahip olması, ekonomik dil okullarının bulunması, şehrin doğal ve tarihi güzellikleri, genç öğrenci nüfusu, düşük Türk öğrenci oranı ve en önemlisi de yaşam giderlerinin Londra ve diğer illere göre daha ekonomik olması sebebiyle her yıl daha da fazla ilgi görmektedir.

Leeds’te fazlaca dil okulu bulunmasına karşın CES, eğitim kalitesi, akreditasyonları, lokasyonu ve öğrencilere sunmuş olduğu sosyal olanaklar sebebiyle Leeds’in En iyi Dil Okullarının başında gelmektedir. Leeds Dil Okulu Fiyatları (uzun dönem genel İngilizce) haftalık 115-150 GBP arası değişkenlik göstermektedir. Leeds Dil Okulları Konaklama Fiyatları haftalık 130-150 GBP arasında değişmektedir. Leeds Dil Okullarında aile yanı konaklama fiyatlarına yurt konaklaması bulunabilmesi de şehrin bir diğer artısıdır.

Leeds Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Leeds Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Leeds’te bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Leeds ve Leeds Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.