Roma Dil Okulları

DİL OKULLARI
4 Şehir
2 Okul
Roma Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Kapatma ikonu İtalya
ŞEHIRLER
OKULLAR

1870’den beri İtalya’nın başkenti olan Roma, binlerce yıllık tarihe başkentlik yapmış, kültürel zenginlikleriyle ziyaret edilmesi gereken yerler arasında üst sıralardadır. Şehrin içinde bulunan Vatikan şehir devleti 1984 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesine girmiştir. Vatikan şehir devleti, Hristiyanlık dininin Katolik mezhebinin yönetim merkezi olan bağımsız devlettir.

Her yıl binlerce turistin keşfetmek üzere ziyaret ettiği Roma, Avrupa şehirleri içinde 2 milyon 800 bin nüfusu ile en büyük şehirleri arasında yer alır. Roma’da hava yaz aylarında ortalama 25-27 derece, kış aylarında ise 5 – 7 derecenin altına düşmeyen şekilde değişiklik gösterir.

Roma dil eğitiminin yanı sıra dünyaca ünlü yerleri keşfetme fırsatı da sunar. Trevi Çeşmesi, Kolezyum, Vatikan müzeleri, Aziz Petrus Bazilikası, İspanyol merdivenleri, Panteon Kilisesi bunlardan sadece bazılarıdır. Kolezyum ayrıca 2007 yılında dünyanın 7 yeni harikasından biri olarak da listelenmiştir.

Roma dil okulları şehrin merkezinde bulunmaktadır. En bilindik dil okulları Leonardo Da Vinci, International House-Dilit olarak sayılabilir. Genel İtalyanca uzun dönem programlarında haftalık eğitim ücreti 130 – 165 Euro’dur. İtalyanca Dil eğitimi fiyatları program süresi, program tipi ve ders yoğunluğuna göre değişmektedir. Roma dil okulları İtalyan mutfağı, sanat, İtalyanca öğretmenleri için program ve üniversite hazırlık programları gibi seçeneklerde sunmaktadır.

Roma dil okulu konaklama fiyatları aile yanı haftalık 169-260 Euro değişirken, paylaşımlı apartman daireleri haftalık 97 Euro – 150 Euro arasındadır. Roma dil okulları konaklama açısından özel konaklama – ev kiralama ve otel konaklama seçenekleri de sunmaktadır.

Roma Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Roma Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz. 

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Roma ’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Roma Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.