Milano Dil Okulları

DİL OKULLARI
4 Şehir
1 Okul
Milano Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Kapatma ikonu İtalya
ŞEHIRLER
OKULLAR

Kuzey İtalya’da Lombardiya bölgesinde bulunan Milano şehri, ortalama 1.5 milyon nüfusu ile Roma’dan sonra İtalya’nın en büyük şehri olup, Avrupa’nın en çok ziyaret edilen, tarihi açıdan en önemli şehirlerinden bir tanesidir. Milano’da yazları ortalama hava sıcaklığı 30 derece, kış aylarında ise ortama 1 -5 derecedir. Dünya modasının, ticaretin, turizmin, kültür ve sanatın pek çok dalının merkezi olan Milano şehri, İtalya dil okulları seçeneklerinde ilk sıralarda gelmektedir.

Milano’dan şehir olarak biraz daha bahsetmek farklılıkları karşılaştırmak gerekirse, İtalya’nın pek çok şehrinden farklı olarak daha kozmopolit, modern, telaşlı insanların yaşadığı, yaşayan bir şehirdir. Özellikle tarih ve modern hayatı birlikte tecrübe etmek isteyenler için idealdir. Yine diğer şehirler ile karşılaştırıldığında, insanları sokakta son derece özenli, şık ve dikkat çekicidir. Kaliteli yaşam tarzı ile Avrupa’nın en zengin şehirleri arasında sayılan Milano’nun gündüzü ayrı gecesi ayrı etkileyicidir.

Milano’da dil eğitimi dendiğinde önde gelen okullardan olan Leonardo Da Vinci Okulları ve Linguaviva uzun dönem Genel İtalyanca programlarında haftalık eğitim ücreti 130 - 165 Euro’dur. Dil eğitimi fiyatları program süresi, program tipi ve ders yoğunluğuna göre değişmektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edebileceğiniz programlar en etkili şekilde dili öğrenmeniz üzerine tasarlanmıştır. Ayrıca LDV İtalyanca dil öğretmenleri için DITALS hazırlık, İtalyan üniversitelerine hazırlık programları, Moda Tasarım, Müzik ve Mutfak sanatları gibi alanlarda da kısa süreli kurslar sunmaktadır. Linguaviva dil okullarında Genel ve Yoğun İtalyanca’nın yanı sıra İtalyanca + Sanat, İtalyanca + Mutfak, İtalyan Üniversitelerine Hazırlık programlar da sunulmaktadır.

Milano dil okulu konaklama fiyatları aile yanı haftalık 169-260 Euro değişirken paylaşımlı apartman daireleri haftalık 97 Euro – 150 Euro arasındadır. Milano dil okulları konaklama açısından özel konaklama – ev kiralama ve otel konaklama seçenekleri de sunmaktadır.

Milano Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Milano Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz. 

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Milano’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Milano Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.