Eastbourne Dil Okulları

DİL OKULLARI
23 Şehir
3 Okul
Eastbourne Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Kapatma ikonu İngiltere
ŞEHIRLER
OKULLAR

İngiltere’nin güney kıyısında bulunan Eastbourne, Londra ‘ya 100 km mesafededir. Brighton ve Hasting’ e oldukça yakın olan şehrin nüfusu 100 000’dir. İngiltere’nin diğer bölgelerine göre daha güneşli ve ılıman bir iklime sahip Eastbourne ‘de hava sıcaklığı kış aylarında 4-10, yaz aylarında ise 14-22 derece arasında değişkenlik göstermektedir. İklimi, coğrafi konumu, küçük ve güvenli olması, hareketli sosyal yaşamı sebebiyle çok sayıda yerli ve yabancı turist çeken şehir dil eğitimi için her geçen yıl daha da popüler hale gelmektedir.

Eastbourne’de diğer şehirlerin aksine daha az sayıda dil okulu bulunmaktadır. ELC Eastbourne, St Giles Eastbourne ve LTC Eastbourneun En İy Dil Okullarıdır. ELC Eastbourne eğitim kalitesi, butik yapısı, sahip olduğu üst düzey akreditasyonlar ile Eastbourne’ün en kaliteli dil okullarından biridir. Dünya’nın birçok ülkesinde dil okulları bulunan St Giles Dil Okulları Eastbourne merkezi de öğrencilere dünya standartlarında sunmuş olduğu eğitimi ve dönemsel kampanyaları ile Eastbourne’ün en çok tercih edilen dil okulları arasındadır. Yetişkin okullarının yanı sıra Eastbourne’de birçok yaz okulu da bulunmaktadır.

Eastbourne Dil Okulu Fiyatları (uzun dönem genel İngilizce) haftalık 160-180 GBP arasında değişkenlik göstermektedir. Öğleden sonra program opsiyonlarında Eastbourne Dil Okulu Fiyatları daha da uygundur. Eastbourne Dil Okulu Fiyatları, konaklama ücretlerinin diğer şehirlere göre biraz daha uygun olması sebebiyle toplam bütçede uygunluk avantajına sahiptir.

Eastbourne Dil Okulları Konaklama Fiyatları aile yanı haftalık 140 GBP civarındadır. Bazı okullarda yemeksiz konaklamalarda haftalık 100 GBP’ye konaklama ayarlanabilmektedir. Eastbourne Dil Okulları Yurt Konaklama Ücretleri ise haftalık 260-300 GBP civarındadır.

Eastbourne Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Eastbourne Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Eastbourne’de bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Eastbourne ve Eastbourne Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.