Montreal Dil Okulları

DİL OKULLARI
7 Şehir
2 Okul
Montreal Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Kapatma ikonu Kanada
ŞEHIRLER
OKULLAR

Montréal, Quebec eyâletinin en büyük, Kanada'nın ise ikinci büyük kentidir. Kent, Paris'in ardından dünyanın Fransızca konuşan en büyük ikinci kentidir. Bunun yanı sıra çok uluslu yapısı sayesinde İngilizce öğrenmek için de ideal bir ortam sunar. Kent merkezinin nüfusu 1,9 milyon olmakla birlikte, Montreal Metropolitan Bölgesinin nüfusu, 2011 yılı itibarıyla 3,824,221 dir. İklimsel olarak kışları kuru ve soğuk, yazları ise kuru ve sıcaktır. Kışları çok soğuk geçtiği için şehir yerin altına kurulmuştur.

Montreal Dil Okullarına gittiğinizde ulaşım şehirde oldukça kolaydır ve otobüs, metro ve bisiklet gibi ulaşım araçlarını rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Montreal şehrinin tasarımına UNESCO 2006 yılında ödül verimiştir. Şehirde Nisan – Ekim arası festival sezonudur.

Montreal Dil Okullarını tercih etmeniz halinde Montreal’de görmeniz gereken yerler; Montreal Botanik Bahçesi, Montreal Sanat Müzesi, Old Montreal,Mount Royal Parkı, Chiantown ve Montreal Yer Altı Kenti’dir. 

Montreal Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedir. Montrealin En İyi Dil Okulları arasında yer alan EC ve ILSC ise uzun dönem haftalık ücretler 215-224 CAN$ arasındadır.Montreal Konaklama Fiyatları aile yanı 230-240 CAN$ arasında değişirken Montreal Yurt Konaklama Fiyatları 300-400 CAN$ arasında değişkenlik göstermektedir.

Montreal Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Montreal Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz. 

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Montreal’de bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Montreal Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.