San Diego Dil Okulları

DİL OKULLARI
19 Şehir
5 Okul
San Diego Dil Okulları Header Görseli

Kuzey Pasifik Okyanusu kenarında, Kaliforniya Eyaleti’nin ikinci, ABD’nin ise 9. Büyük şehri olan San Diego’nun nüfusu 1.300.000’dir. Yılın büyük bir kısmını ılıman geçiren bu şehirde deniz, kum ve güneş, vazgeçemeyeceğiniz 3 şey olacak. “Amerika’nın En Güzel Şehri” unvanına sahip olan San Diego, mükemmel kumsalları, sıcakkanlı insanları ve çeşitli festivalleriyle harika bir destinasyondur. San Diego’ya gidilecek en güzel zaman Mayıs-Eylül aylarıdır ve sıcaklıklar 25-30 derece aralığındadır.

San Diego Dil okulları hareketli, turistik ve çok sayıda uluslararası öğrencinin bulunduğu bir şehirde eğitim almak isteyen öğrenciler için ideal bir yerdir. San Diego Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedir. San Diego Ekonomik Dil Okulları arasında gösterilen Talk English Schools’ta, uzun dönem programlarında haftalık ücretler 310 USD’den başlamaktadır.

San Diego’nun En İyi Dil Okulları arasında yer alan Kaplan International, EC English, Stafford House, ELS, LSI ve Converse International School of Languages’da haftalık ücretler 305-500 USD arasındadır. San Diego Dil Okulları’nda birçok farklı program seçeneği sunulmaktadır. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Dönem Programları, TOEFL, İş İngilizcesi Kursları, Yaz Okulları en çok tercih edilen programlardır.

San Diego Aile Yanı Konaklama fiyatları 235-320 USD arasında değişirken, San Diego Yurt Konaklama Fiyatları 260-300 USD arasında değişiklik göstermektedir. San Diego Dil Okulları Konaklama açısından çok fazla sayıda yurt, öğrenci evi ve rezidans opsiyonuna sahiptir.

San Diego Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve San Diego Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, San Diegoda bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır San Diego Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.